Canlı Sonuçlar - eventnews.onlineeventnews.online

16 Ocak 2022 - 22:59
AFRİKA ULUSLAR KUPASI
MS
Gambiya Gambiya
1 - 1
Mali Mali
MS
Tunus Tunus
4 - 0
Moritanya Moritanya
MS
Fildişi Sahili Fildişi Sahili
2 - 2
Sierra Leone Sierra Leone
DA
Cezayir Cezayir
0 - 0
Ekvator Ginesi Ekvator Ginesi
ALMANYA 3. LİGİ
MS
SC Verl SC Verl
2 - 0
Würzburger Kickers Würzburger Kickers
ERT
Viktoria Berlin Viktoria Berlin
0 - 0
Eintracht Braunschweig Eintracht Braunschweig
ALMANYA BUNDESLİGA 2. LİGİ
MS
FC Heidenheim FC Heidenheim
2 - 1
Ingolstadt 04 Ingolstadt 04
MS
Schalke 04 Schalke 04
1 - 1
Holstein Kiel Holstein Kiel
MS
Sandhausen Sandhausen
0 - 3
Jahn Regensburg Jahn Regensburg
ALMANYA BUNDESLİGA LİGİ
MS
Augsburg Augsburg
1 - 1
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
MS
Arminia Bielefeld Arminia Bielefeld
2 - 2
Greuther Fürth Greuther Fürth
ANDORRA KUPASI
-
Rangers Rangers
- 0
UE Engordany UE Engordany
-
Inter Club Escaldes Inter Club Escaldes
- 0
Sant Julia Sant Julia
-
Ordino Ordino
- 0
FC Santa Coloma FC Santa Coloma
-
UE Santa Coloma UE Santa Coloma
- 0
FC Encamp FC Encamp
90'
CE Carroi CE Carroi
2 - 1
La Massana La Massana
MS
CF Atletic America CF Atletic America
0 - 2
Penya Encarnada d'Andorra Penya Encarnada d'Andorra
ANGOLA 1. LİGİ
ERT
Wiliete Wiliete
0 - 0
Bravos do Maquis Bravos do Maquis
ARNAVUTLUK 1. LİGİ
MS
Egnatia Egnatia
0 - 3
Partizani Partizani
MS
Kastrioti Kastrioti
2 - 0
Teuta Teuta
AVUSTRALYA 1. LİGİ
ERT
Western Sydney Wanderers Western Sydney Wanderers
0 - 0
Melbourne Victory Melbourne Victory
B.A.E BAŞKANLIK KUPASI
MS
Al Ittihad Kalba Al Ittihad Kalba
0 - 2
Bani Yas Bani Yas
PS
Al-Sharjah Al-Sharjah
4 - 2
Shabab Al Ahli Shabab Al Ahli
BELÇİKA 1. LİGİ
MS
Antwerp Antwerp
3 - 0
Sporting Charleroi Sporting Charleroi
MS
Eupen Eupen
0 - 2
Cercle Brugge Cercle Brugge
MS
Anderlecht Anderlecht
1 - 1
Standard Liege Standard Liege
23:00
Racing Genk Racing Genk
- : -
Beerschot VA Beerschot VA
BREZİLYA BAİANO
MS
Alagoinhas Atletico Clube Alagoinhas Atletico Clube
4 - 1
ECPP Vitoria Da Conquista ECPP Vitoria Da Conquista
DA
EC Vitoria EC Vitoria
1 - 1
Juazeirense Juazeirense
BREZİLYA PİAUİENSE
23:00
Cori-Sabba Cori-Sabba
- : -
Altos Altos
BREZİLYA POTİGUAR
MS
Santa Cruz-RN Santa Cruz-RN
3 - 0
Potyguar Potyguar
90'
Força e Luz Força e Luz
1 - 4
Abc FC Abc FC
MS
America Natal America Natal
1 - 0
ASSU ASSU
DA
ACD Potiguar ACD Potiguar
0 - 0
Globo FC Globo FC
BREZİLYA SERGİPANO
21:15
América-SE América-SE
- : -
Boca Junior Boca Junior
DA
Itabaiana Itabaiana
2 - 0
Maruinense Maruinense
CEZAYİR ULUSAL LİGİ
MS
ASO Chlef ASO Chlef
1 - 2
CR Belouizdad CR Belouizdad
MS
JS Kabylie JS Kabylie
3 - 0
NC Magra NC Magra
MS
US Biskra US Biskra
2 - 0
CS Constantine CS Constantine
MS
USM Alger USM Alger
1 - 1
MC Alger MC Alger
MS
JS Saoura JS Saoura
4 - 1
Paradou AC Paradou AC
EL SALVADOR 1. LİGİ
MS
CD Aguila CD Aguila
0 - 0
Jocoro Jocoro
MS
CD Chalatenango CD Chalatenango
0 - 0
Atletico Marte Atletico Marte
ENDONEZYA SÜPER LİGİ
MS
Persipura Jayapura Persipura Jayapura
0 - 0
Persiraja Banda Aceh Persiraja Banda Aceh
FRANSA LİGUE 1
MS
Rennes Rennes
6 - 0
Bordeaux Bordeaux
MS
Reims Reims
0 - 1
Metz Metz
MS
Strasbourg Strasbourg
3 - 1
Montpellier Montpellier
MS
Monaco Monaco
4 - 0
Clermont Clermont
MS
Lorient Lorient
0 - 0
Angers Angers
MS
Troyes Troyes
0 - 1
Olympique Lyon Olympique Lyon
14'
Marsilya Marsilya
0 - 0
Lille Lille
GANA PREMİER LİGİ
MS
West African Football Academy West African Football Academy
1 - 1
Dreams Dreams
MS
Real Tamale United Real Tamale United
2 - 0
Bibiani Gold Stars Bibiani Gold Stars
MS
Ashanti Gold Ashanti Gold
4 - 0
Elmina Sharks Elmina Sharks
MS
Aduana Stars Aduana Stars
1 - 1
Accra Lions FC Accra Lions FC
MS
Hearts of Oak Hearts of Oak
4 - 1
Eleven Wonders Eleven Wonders
MS
Medeama SC Medeama SC
0 - 0
Great Olympics Great Olympics
GUATEMALA ULUSAL LİGİ
MS
Antigua GFC Antigua GFC
1 - 0
Deportivo Achuapa Deportivo Achuapa
MS
Deportivo Malacateco Deportivo Malacateco
2 - 0
Club Xelaju Club Xelaju
MS
Solola Solola
0 - 0
Coban Imperial Coban Imperial
45'
Santa Lucia FC Santa Lucia FC
0 - 0
CSD Municipal CSD Municipal
GÜNEY AFRİKA PSL
ERT
Stellenbosch Stellenbosch
0 - 0
Sekhukhune United Sekhukhune United
GÜNEY KIBRIS 1. LİGİ
MS
Anorthosis Anorthosis
2 - 1
AEL Limassol AEL Limassol
MS
Apollon Limassol Apollon Limassol
2 - 0
Omonia Omonia
HİNDİSTAN SÜPER LİGİ
17:00
Kerala Blasters Kerala Blasters
- : -
Mumbai City Mumbai City
HOLLANDA EREDİVİSİE LİGİ
MS
Utrecht Utrecht
0 - 3
Ajax Ajax
MS
Groningen Groningen
0 - 1
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
MS
Cambuur Cambuur
1 - 1
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
MS
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
1 - 2
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
HONG KONG 1. LİGİ
ERT
HK U23 HK U23
0 - 0
Resources Capital Resources Capital
ERT
FC Hong Kong FC Hong Kong
0 - 0
Kitchee Kitchee
İNGİLTERE PREMİER LİGİ
MS
Liverpool Liverpool
3 - 0
Brentford Brentford
MS
West Ham United West Ham United
2 - 3
Leeds United Leeds United
19:30
Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur
- : -
Arsenal Arsenal
İNGİLTERE ŞAMPİYONLUK LİGİ
MS
Hull City Hull City
0 - 2
Stoke City Stoke City
İSPANYA KRAL KUPASI
MS
CDA Baleares CDA Baleares
0 - 1
Valencia Valencia
İSPANYA LA LİGA
MS
Elche Elche
1 - 0
Villarreal Villarreal
İSPANYA SÜPER KUPASI
68'
Real Madrid Real Madrid
2 - 0
Athletic Bilbao Athletic Bilbao
İSRAİL 1. LİGİ
MS
Hapoel Hadera Hapoel Hadera
2 - 1
FC Ashdod FC Ashdod
MS
Hapoel Ironi Kiryat Shmona Hapoel Ironi Kiryat Shmona
2 - 2
Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem
İTALYA SERİE A LİGİ
MS
Sassuolo Sassuolo
2 - 4
Hellas Verona Hellas Verona
MS
Venezia Venezia
1 - 1
Empoli Empoli
MS
Roma Roma
1 - 0
Cagliari Cagliari
14'
Atalanta Atalanta
0 - 0
Inter Inter
İTALYA SERİE B LİGİ
MS
Monza Monza
2 - 2
Perugia Perugia
MS
Spal Spal
1 - 1
Benevento Benevento
MS
Pordenone Pordenone
0 - 1
Lecce Lecce
20:30
Vicenza Virtus Vicenza Virtus
- : -
Alessandria Alessandria
İTALYA SERİE C LİGİ
00:00
Pistoiese Pistoiese
- : -
Pontedera Pontedera
00:00
Carrarese Carrarese
- : -
Robur Siena Robur Siena
00:00
Lucchese Lucchese
- : -
Virtus Entella Virtus Entella
00:00
Vis Pesaro Vis Pesaro
- : -
Pescara Pescara
00:00
Gubbio Gubbio
- : -
Reggiana Reggiana
00:00
Montevarchi Montevarchi
- : -
Fermana Fermana
00:00
Latina Latina
- : -
Avellino Avellino
00:00
Viterbese Castrense Viterbese Castrense
- : -
Olbia Olbia
00:00
Potenza Potenza
- : -
Catanzaro Catanzaro
00:00
Campobasso Campobasso
- : -
Monterosi FC Monterosi FC
00:00
Juve Stabia Juve Stabia
- : -
US Vibonese US Vibonese
00:00
Virtus Francavilla Virtus Francavilla
- : -
Fidelis Andria Fidelis Andria
00:00
Piacenza Piacenza
- : -
Triestina Triestina
00:00
Turris Turris
- : -
Foggia Foggia
00:00
Palermo Palermo
- : -
Taranto Taranto
00:00
Catania Catania
- : -
Paganese Paganese
00:00
Pro Sesto Pro Sesto
- : -
U.S. Pergolettese U.S. Pergolettese
00:00
Trento Trento
- : -
Südtirol Südtirol
00:00
Virtus Verona Virtus Verona
- : -
AC Renate AC Renate
00:00
Mantova Mantova
- : -
FeralpiSalo FeralpiSalo
00:00
Seregno Seregno
- : -
Pro Vercelli Pro Vercelli
00:00
Juventus II Juventus II
- : -
Pro Patria Pro Patria
00:00
Padova Padova
- : -
Legnago Salus Legnago Salus
00:00
Lecco Lecco
- : -
Giana Erminio Giana Erminio
00:00
Albinoleffe Albinoleffe
- : -
Fiorenzuola Fiorenzuola
00:00
Teramo Teramo
- : -
Modena Modena
00:00
Ancona-Matelica Ancona-Matelica
- : -
Grosseto Grosseto
00:00
Imolese Imolese
- : -
Cesena Cesena
00:00
Messina Messina
- : -
SS Monopoli 1966 SS Monopoli 1966
00:00
Bari Bari
- : -
Picerno Picerno
KOSTA RİKA 2. LİGİ - CLAUSURA
MS
Barrio Mexico Barrio Mexico
4 - 0
Puerto Golfito Puerto Golfito
MS
San Jose FC San Jose FC
1 - 2
Municipal Liberia Municipal Liberia
00:00
Uruguay de Coronado Uruguay de Coronado
- : -
Municipal Santa Ana Municipal Santa Ana
02:00
Limon FC Limon FC
- : -
AD Aserri AD Aserri
03:00
AD Cofutpa AD Cofutpa
- : -
Municipal Garabito Municipal Garabito
MS
Puntarenas FC Puntarenas FC
0 - 1
AD Carmelita AD Carmelita
KOSTA RİKA PRİMERA - CLAUSURA
MS
LD Alajuelense LD Alajuelense
1 - 0
Guadalupe FC Guadalupe FC
MS
C.S. Cartagines C.S. Cartagines
2 - 1
Municipal Perez Zeledon Municipal Perez Zeledon
LÜBNAN PREMİER LİGİ
-
Bourj FC Bourj FC
- 0
Al-Hikma Al-Hikma
-
Al-Safa Al-Safa
- 0
Tadamon Sour Tadamon Sour
MALTA 1. LİGİ
ERT
Gzira United Gzira United
0 - 0
Valletta Valletta
ERT
Floriana Floriana
0 - 0
Birkirkara Birkirkara
MEKSİKA PREMİER LİGİ - CLAUSURA
MS
Atlas Atlas
1 - 0
Atletico San Luis Atletico San Luis
MS
Tigres Tigres
0 - 2
Puebla Puebla
MS
Cruz Azul Cruz Azul
1 - 0
FC Juarez FC Juarez
MS
Club Tijuana Club Tijuana
1 - 1
Leon Leon
MS
Toluca Toluca
3 - 1
Santos Laguna Santos Laguna
NİJERYA PREMİER LİGİ
MS
Nasarawa United Nasarawa United
2 - 1
Lobi Stars Lobi Stars
MS
Wikki Tourist Wikki Tourist
1 - 2
Remo Stars Remo Stars
MS
Kano Pillars Kano Pillars
1 - 0
Niger Tornadoes Niger Tornadoes
MS
Rivers United Rivers United
3 - 0
Kwara United Kwara United
MS
Enugu Rangers Enugu Rangers
2 - 0
MFM MFM
MS
Shooting Stars Shooting Stars
2 - 2
Sunshine Stars Sunshine Stars
MS
Abia Warriors Abia Warriors
1 - 0
Heartland Owerri Heartland Owerri
MS
Gombe United Gombe United
0 - 0
Enyimba Enyimba
MS
Plateau United Plateau United
5 - 0
Dakkada Dakkada
PORTEKİZ 2. LİGİ
MS
Nacional Madeira Nacional Madeira
0 - 3
Benfica B Benfica B
17:00
Trofense Trofense
- : -
FC Porto B FC Porto B
ERT
Chaves Chaves
0 - 0
Varzim Varzim
PORTEKİZ SÜPER LİGİ
MS
Santa Clara Santa Clara
2 - 2
Tondela Tondela
MS
Vizela Vizela
0 - 2
Sporting Lizbon Sporting Lizbon
74'
Famalicao Famalicao
0 - 0
Pacos Ferreira Pacos Ferreira
23:30
Belenenses Belenenses
- : -
Porto Porto
SAN MARİNO 1. LİGİ
ERT
Cosmos Cosmos
0 - 0
SS Pennarossa SS Pennarossa
ERT
Tre Fiori Tre Fiori
0 - 0
Juvenes/Dogana Juvenes/Dogana
ERT
S.P. La Fiorita S.P. La Fiorita
0 - 0
FC Fiorentino FC Fiorentino
ERT
San Giovanni San Giovanni
0 - 0
Domagnano Domagnano
SPOR TOTO 1. LİG
MS
Ankara Keçiörengücü Ankara Keçiörengücü
0 - 0
Eyüpspor Eyüpspor
MS
Tuzlaspor Tuzlaspor
2 - 1
Altınordu Altınordu
MS
Balıkesirspor Balıkesirspor
0 - 2
Yılport Samsunspor Yılport Samsunspor
MS
Bursaspor Bursaspor
0 - 0
BB Erzurumspor BB Erzurumspor
SPOR TOTO SÜPER LİG
MS
Altay Altay
0 - 2
Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor
MS
GZT Giresunspor GZT Giresunspor
0 - 2
Kasımpaşa Kasımpaşa
MS
Atakaş Hatayspor Atakaş Hatayspor
4 - 2
Galatasaray Galatasaray
TAYLAND PREMİER LİGİ
MS
Police Tero Police Tero
0 - 1
Nakhon Ratchasima Nakhon Ratchasima
14:00
Bangkok United Bangkok United
- : -
Samut Prakan City Samut Prakan City
MS
Chiangmai United Chiangmai United
1 - 4
Buriram United Buriram United
MS
Muang Thong United Muang Thong United
2 - 2
BG Pathum United BG Pathum United
TFF 2. LİG
İPT
Pendikspor Pendikspor
0 - 0
GMG Kastamonuspor GMG Kastamonuspor
MS
Tarsus İdman Yurdu Tarsus İdman Yurdu
0 - 0
Karatay Termal 1922 Konyaspor Karatay Termal 1922 Konyaspor
MS
Ankara Demirspor Ankara Demirspor
2 - 1
Şanlıurfaspor Şanlıurfaspor
MS
Diyarbekirspor Diyarbekirspor
2 - 0
Çorum FK Çorum FK
MS
Isparta 32 Spor Isparta 32 Spor
1 - 3
Bucaspor 1928 Bucaspor 1928
MS
Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor
0 - 2
Bodrumspor Bodrumspor
MS
Sakaryaspor Sakaryaspor
2 - 0
An Zentrum Bayburt Özel İdarespor An Zentrum Bayburt Özel İdarespor
MS
Niğde Anadolu FK Niğde Anadolu FK
1 - 3
Somaspor Somaspor
MS
Akhisarspor Akhisarspor
0 - 0
CriptoSwaps Zonguldak Kömürspor CriptoSwaps Zonguldak Kömürspor
MS
Uşakspor A.Ş. Uşakspor A.Ş.
1 - 1
Amed Sportif Faaliyetler Amed Sportif Faaliyetler
MS
Nazilli Belediyespor Nazilli Belediyespor
1 - 1
Kırklarelispor Kırklarelispor
MS
Eskişehirspor Eskişehirspor
2 - 1
TECO Karacabey Belediyespor TECO Karacabey Belediyespor
MS
Ergene Velimeşespor Ergene Velimeşespor
3 - 0
Sarıyer Sarıyer
MS
Serik Belediyespor Serik Belediyespor
0 - 3
Kahramanmaraşspor Kahramanmaraşspor
MS
Adıyaman FK Adıyaman FK
3 - 1
Silahtaroğlu Vanspor FK Silahtaroğlu Vanspor FK
MS
Kırşehir Belediyespor Kırşehir Belediyespor
3 - 1
Pazarspor Pazarspor
MS
İnegölspor İnegölspor
3 - 1
Ankaraspor Ankaraspor
TFF 3. LİG
MS
Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK
2 - 1
Hacettepe Hacettepe
MS
Malatya Yeşilyurt Belediyespor Malatya Yeşilyurt Belediyespor
0 - 1
Bitexen Düzcespor Bitexen Düzcespor
13:00
Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor
- : -
Kahta 02 Spor Kahta 02 Spor
MS
Büyükçekmece Tepecikspor Büyükçekmece Tepecikspor
0 - 1
Orduspor 1967 Orduspor 1967
MS
Alagöz Holding Iğdır FK Alagöz Holding Iğdır FK
2 - 1
Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor
MS
Belediye Derincespor Belediye Derincespor
1 - 0
CriptoSwaps Edirnespor CriptoSwaps Edirnespor
MS
Çarşambaspor Çarşambaspor
1 - 1
Gema Polimer Şile Yıldızspor Gema Polimer Şile Yıldızspor
MS
1954 Kelkit Belediyespor 1954 Kelkit Belediyespor
1 - 1
Formül Erbaaspor Formül Erbaaspor
MS
52 Orduspor FK 52 Orduspor FK
3 - 1
Kuşadasıspor Kuşadasıspor
MS
İskenderunspor A.Ş. İskenderunspor A.Ş.
2 - 1
68 Aksaray Belediyespor 68 Aksaray Belediyespor
MS
Yomraspor Yomraspor
0 - 0
Darıca Gençlerbirliği Darıca Gençlerbirliği
MS
Karaman Belediyespor Karaman Belediyespor
0 - 2
Çatalcaspor Çatalcaspor
MS
Modafen Modafen
0 - 0
Mardin 1969 Spor Mardin 1969 Spor
MS
Fethiyespor Fethiyespor
1 - 0
Kırıkkale Büyük Anadoluspor Kırıkkale Büyük Anadoluspor
MS
Ağrı 1970 Spor Ağrı 1970 Spor
1 - 2
İçel İdmanyurdu SK İçel İdmanyurdu SK
MS
Başkent Gözgözler Akademi FK Başkent Gözgözler Akademi FK
0 - 5
Nevşehir Belediyespor Nevşehir Belediyespor
MS
Osmaniyespor FK Osmaniyespor FK
3 - 0
Sancaktepe FK Sancaktepe FK
MS
Karbel Karaköprü Belediyespor Karbel Karaköprü Belediyespor
5 - 1
Kardemir Karabükspor Kardemir Karabükspor
MS
Karşıyaka Karşıyaka
1 - 2
Esenler Erokspor Esenler Erokspor
MS
Çankaya FK Çankaya FK
1 - 3
Yeşilyurt D.Ç Ofspor Yeşilyurt D.Ç Ofspor
MS
Ceyhanspor Ceyhanspor
1 - 5
Gümüşhane Sportif Faaliyetler Gümüşhane Sportif Faaliyetler
VERANO KUPASI
MS
Independiente Independiente
0 - 1
San Lorenzo San Lorenzo
YUNANİSTAN SÜPER LİGİ 1
MS
AEK AEK
1 - 2
Panetolikos Panetolikos
MS
Panathinaikos Panathinaikos
0 - 0
Olympiakos Olympiakos
MS
Pas Giannina Pas Giannina
1 - 1
Atromitos Atromitos
YUNANİSTAN SÜPER LİGİ 2
MS
Zakynthos APS Zakynthos APS
0 - 2
Diagoras Diagoras
MS
Kalithea Kalithea
3 - 2
Ergotelis Ergotelis
MS
Apollon Larissa Apollon Larissa
1 - 1
Almopos Aridea Almopos Aridea
MS
OF Ierapetra OF Ierapetra
3 - 1
Asteras Vlachioti Asteras Vlachioti
MS
Levadiakos Levadiakos
0 - 0
Kalamata Kalamata
MS
Episkopi Episkopi
1 - 0
Kifisia Kifisia
MS
PAE Egaleo PAE Egaleo
1 - 0
AE Karaiskakis AE Karaiskakis
MS
Veria Veria
4 - 1
Pierikos FC Pierikos FC
15:45
Apollon Pontou Apollon Pontou
- : -
Anagennisi Karditsa Anagennisi Karditsa
MS
Panserraikos Panserraikos
2 - 2
Thesprotos Thesprotos
15:45
Trikala Trikala
- : -
Olympiakos Volou Olympiakos Volou
MS
Larisa Larisa
1 - 0
Niki Volos Niki Volos
# TAKIMLAR O AV P
1 Trabzonspor 21 23 50
2 İttifak Holding Konyaspor 20 16 39
3 Atakaş Hatayspor 21 4 35
4 Medipol Başakşehir 20 10 34
5 Adana Demirspor 21 6 34
6 Fenerbahçe 21 7 33
7 Beşiktaş 21 3 32
8 Aytemiz Alanyaspor 21 0 32
9 Gaziantep FK 21 -1 31
10 Demir Grup Sivasspor 21 7 30
11 VavaCars Fatih Karagümrük 21 -1 30
12 Yukatel Kayserispor 21 0 28
13 Galatasaray 21 -2 27
14 GZT Giresunspor 21 -1 25
15 Fraport TAV Antalyaspor 21 -10 23
16 Göztepe 21 -5 21
17 Kasımpaşa 21 -5 21
18 Altay 21 -12 18
19 Çaykur Rizespor 21 -19 18
20 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor 21 -20 15
# TAKIMLAR O AV P
1 Bereket Sigorta Ümraniyespor 20 19 42
2 MKE Ankaragücü 20 17 42
3 BB Erzurumspor 20 11 38
4 Eyüpspor 20 8 36
5 Royal Hastanesi Bandırmaspor 20 12 33
6 İstanbulspor 20 5 33
7 Yılport Samsunspor 19 5 30
8 Adanaspor 19 3 29
9 Tuzlaspor 20 1 27
10 Gençlerbirliği 19 -3 26
11 Manisa FK 20 -4 25
12 Beypiliç Boluspor 19 0 24
13 Kocaelispor 20 -5 24
14 Ankara Keçiörengücü 20 -5 23
15 Nasadoge Menemenspor 20 -10 23
16 Altınordu 20 -13 22
17 Bursaspor 20 -8 20
18 Altaş Denizlispor 20 -11 19
19 Balıkesirspor 20 -22 8
# TAKIMLAR O AV P
1 Pendikspor 17 12 39
2 Bucaspor 1928 18 7 30
3 Amed Sportif Faaliyetler 18 4 29
4 Nazilli Belediyespor 18 3 28
5 Ankara Demirspor 18 3 27
6 Uşakspor A.Ş. 18 -2 25
7 Isparta 32 Spor 18 1 25
8 Kırşehir Belediyespor 18 4 25
9 Kırklarelispor 18 8 25
10 Şanlıurfaspor 18 0 23
11 Anagold 24Erzincanspor 17 5 23
12 CriptoSwaps Zonguldak Kömürspor 18 -6 22
13 Pazarspor 18 -5 22
14 Akhisarspor 18 -4 22
15 Tarsus İdman Yurdu 18 -2 21
16 Karatay Termal 1922 Konyaspor 18 0 19
17 Eskişehirspor 18 -18 16
18 TECO Karacabey Belediyespor 18 -10 16
19 GMG Kastamonuspor 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Sakaryaspor 20 35 48
2 1461 Trabzon FK 20 16 40
3 Sivas Belediyespor 20 21 37
4 Afjet Afyonspor 20 17 37
5 An Zentrum Bayburt Özel İdarespor 20 7 36
6 Somaspor 20 10 35
7 Bodrumspor 20 14 34
8 Çorum FK 20 14 34
9 Silahtaroğlu Vanspor FK 20 0 32
10 Ankaraspor 20 8 30
11 Serik Belediyespor 20 -1 29
12 İnegölspor 20 -4 27
13 Diyarbekirspor 20 0 25
14 Etimesgut Belediyespor 20 -5 24
15 Turgutluspor 20 -12 22
16 Adıyaman FK 20 -11 19
17 Sarıyer 20 -15 15
18 Ergene Velimeşespor 20 -21 15
19 Kahramanmaraşspor 20 -36 11
20 Niğde Anadolu FK 20 -37 6
Görüşme Başlat
EventNews.Online
Türkiye'nin ilk ve tek online Etkinlik Endüstrisi haber platformu EventNews.Online'a hoşgeldiniz!

Haber Merkezi
[email protected]

Reklam Servisi
[email protected]