Canlı Sonuçlar - eventnews.onlineeventnews.online

16 Ekim 2021 - 02:31
AFC ŞAMPİYONLAR LİGİ
18:00
Al-Wahda Al-Wahda
- : -
Al-Nassr Al-Nassr
21:00
Persepolis Persepolis
- : -
Al Hilal Al Hilal
ALMANYA 3. LİGİ
15:00
Meppen Meppen
- : -
Magdeburg Magdeburg
15:00
Eintracht Braunschweig Eintracht Braunschweig
- : -
Borussia Dortmund II Borussia Dortmund II
15:00
FSV Zwickau FSV Zwickau
- : -
Duisburg Duisburg
15:00
Hallescher FC Hallescher FC
- : -
Saarbrucken Saarbrucken
15:00
Kaiserslautern Kaiserslautern
- : -
Freiburg II Freiburg II
15:00
1860 Münih 1860 Münih
- : -
Mannheim Mannheim
ALMANYA BUNDESLİGA 2. LİGİ
14:30
FC Heidenheim FC Heidenheim
- : -
St Pauli St Pauli
14:30
Karlsruher Karlsruher
- : -
Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
14:30
Ingolstadt 04 Ingolstadt 04
- : -
Holstein Kiel Holstein Kiel
21:30
Hamburger SV Hamburger SV
- : -
Fortuna Düsseldorf Fortuna Düsseldorf
ALMANYA BUNDESLİGA LİGİ
16:30
Greuther Fürth Greuther Fürth
- : -
VfL Bochum VfL Bochum
16:30
Freiburg Freiburg
- : -
RB Leipzig RB Leipzig
16:30
Union Berlin Union Berlin
- : -
Vfl Wolfsburg Vfl Wolfsburg
16:30
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
- : -
Hertha BSC Berlin Hertha BSC Berlin
16:30
Borussia Dortmund Borussia Dortmund
- : -
Mainz 05 Mainz 05
19:30
M'gladbach M'gladbach
- : -
Vfb Stuttgart Vfb Stuttgart
ALMANYA REGİONALLİGA
14:00
VfB Auerbach VfB Auerbach
- : -
FSV 63 Luckenwalde FSV 63 Luckenwalde
14:00
Optik Rathenow Optik Rathenow
- : -
Chemnitzer Chemnitzer
14:00
Energie Cottbus Energie Cottbus
- : -
ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz
14:00
Altglienicke Altglienicke
- : -
Babelsberg 03 Babelsberg 03
14:00
Phönix Lübeck Phönix Lübeck
- : -
Eintracht Norderstedt Eintracht Norderstedt
14:00
1. FC Lokomotive Leipzig 1. FC Lokomotive Leipzig
- : -
Tasmania 73 Berlin Tasmania 73 Berlin
15:00
Greuther Fürth II Greuther Fürth II
- : -
SV Schalding-Heining SV Schalding-Heining
15:00
Rain am Lech Rain am Lech
- : -
Unterhaching Unterhaching
15:00
Nürnberg II Nürnberg II
- : -
FC Memmingen FC Memmingen
15:00
FC Augsburg II FC Augsburg II
- : -
VfB Eichstatt VfB Eichstatt
15:00
Rot-Weiss Essen Rot-Weiss Essen
- : -
SC Wiedenbrück SC Wiedenbrück
15:00
Wuppertaler SV Wuppertaler SV
- : -
Oberhausen Oberhausen
15:00
Werder Bremen II Werder Bremen II
- : -
VfB Oldenburg VfB Oldenburg
15:00
SV Straelen SV Straelen
- : -
Uerdingen Uerdingen
15:00
Mainz 05 II Mainz 05 II
- : -
Hessen Kassel Hessen Kassel
15:00
TSV Steinbach TSV Steinbach
- : -
FSV Frankfurt FSV Frankfurt
15:00
FC Giessen FC Giessen
- : -
FC 08 Homburg FC 08 Homburg
15:00
VfB Homberg VfB Homberg
- : -
Preussen Münster Preussen Münster
15:00
SV Heimstetten SV Heimstetten
- : -
Eltersdorf Eltersdorf
15:00
Bahlinger SC Bahlinger SC
- : -
Ulm Ulm
15:00
Rodinghausen Rodinghausen
- : -
Alemannia Aachen Alemannia Aachen
15:00
Heider SV Heider SV
- : -
Teutonia Ottensen Teutonia Ottensen
15:00
FK Pirmasens FK Pirmasens
- : -
TuS Rot-Weiss Koblenz TuS Rot-Weiss Koblenz
15:00
Schott Mainz Schott Mainz
- : -
Hoffenheim II Hoffenheim II
15:00
TSV Aubstadt TSV Aubstadt
- : -
Pipinsried Pipinsried
15:00
Illertissen Illertissen
- : -
FC Schweinfurt FC Schweinfurt
15:00
Fortuna Köln Fortuna Köln
- : -
Lippstadt Lippstadt
15:00
Sportfreunde Lotte Sportfreunde Lotte
- : -
Bonner SC Bonner SC
15:00
St.Pauli II St.Pauli II
- : -
Lübeck Lübeck
16:00
Atlas Delmenhorst Atlas Delmenhorst
- : -
Oberneuland Oberneuland
AMERİKA MAJOR LİGİ
20:00
Montreal Impact Montreal Impact
- : -
Philadelphia Union Philadelphia Union
22:30
Los Angeles FC Los Angeles FC
- : -
San Jose Earthquakes San Jose Earthquakes
AMERİKA ŞAMPİYONLUK LİGİ
02:30
Tampa Bay Rowdies Tampa Bay Rowdies
- : -
New York Red Bull II New York Red Bull II
22:00
Real Monarchs Real Monarchs
- : -
Austin Bold FC Austin Bold FC
ANDORRA 2. LİGİ
21:30
La Massana La Massana
- : -
Rangers Rangers
21:30
UE Engordany B UE Engordany B
- : -
FC Encamp FC Encamp
ANGOLA 1. LİGİ
17:00
C.R.D. Libolo C.R.D. Libolo
- : -
Cuando Cubango Cuando Cubango
17:00
Bravos do Maquis Bravos do Maquis
- : -
Sporting de Cabinda Sporting de Cabinda
ARJANTİN PRİMERA B LİGİ
58'
Defensores De Belgrano Defensores De Belgrano
0 - 0
Club Atletico Guemes Club Atletico Guemes
03:10
Atletico Rafaela Atletico Rafaela
- : -
Barracas Central Barracas Central
21:00
Brown de Adrogue Brown de Adrogue
- : -
Gimnasia Jujuy Gimnasia Jujuy
21:30
Nueva Chicago Nueva Chicago
- : -
Agropecuario Agropecuario
22:00
Deportivo Santamarina Deportivo Santamarina
- : -
Almagro Almagro
ARJANTİN PROFESYONEL LİG KUPASI
75'
Racing Club Racing Club
0 - 1
Club Atletico Platense Club Atletico Platense
03:15
Velez Sarsfield Velez Sarsfield
- : -
Arsenal Sarandi Arsenal Sarandi
03:15
Defensa y Justicia Defensa y Justicia
- : -
Estudiantes Estudiantes
19:30
Sarmiento Sarmiento
- : -
Union de Santa Fe Union de Santa Fe
21:45
Gimnasia La Plata Gimnasia La Plata
- : -
Newells Old Boys Newells Old Boys
ARNAVUTLUK 1. LİGİ
14:45
Laçi Laçi
- : -
Egnatia Egnatia
14:45
Kastrioti Kastrioti
- : -
Skenderbeu Skenderbeu
AVUSTRALYA NPL QUEENSLAND
MS
Peninsula Power Peninsula Power
2 - 0
Gold Coast United Gold Coast United
12:00
SC Wanderers SC Wanderers
- : -
Magpies Crusaders United Magpies Crusaders United
AVUSTURYA 1. LİGİ
15:30
SV Lafnitz SV Lafnitz
- : -
Dornbirn Dornbirn
15:30
Rapid Wien II Rapid Wien II
- : -
Wacker Innsbruck Wacker Innsbruck
15:30
SV Horn SV Horn
- : -
Amstetten Amstetten
AVUSTURYA AMATÖR LİGİ
15:00
SV Wörgl SV Wörgl
- : -
Wacker Innsbruck II Wacker Innsbruck II
16:00
Stadl-Paura Stadl-Paura
- : -
St. Anna St. Anna
16:00
Wolfsberger AC (A) Wolfsberger AC (A)
- : -
Spittal Spittal
16:00
SV Innsbruck SV Innsbruck
- : -
SC Imst SC Imst
16:30
Stripfing Stripfing
- : -
FC Mauerwerk FC Mauerwerk
16:30
Ried (A) Ried (A)
- : -
Union Gurten Union Gurten
16:30
Wolfurt Wolfurt
- : -
SC Bregenz SC Bregenz
17:00
Hertha Wels Hertha Wels
- : -
FC Wels FC Wels
17:00
Pinzgau Saalfelden Pinzgau Saalfelden
- : -
SK Bischofshofen SK Bischofshofen
18:00
SC Wiener Viktoria SC Wiener Viktoria
- : -
Neusiedl Neusiedl
18:00
FC Lauterach FC Lauterach
- : -
Hohenems Hohenems
AVUSTURYA BUNDESLİGA LİGİ
18:00
Altach Altach
- : -
Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg
18:00
Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt
- : -
Rapid Wien Rapid Wien
18:00
Austria Wien Austria Wien
- : -
Admira WM Admira WM
AZERBAYCAN PREMİER LİGİ
14:00
Sebail Sebail
- : -
Keşla Keşla
16:00
Kabala Kabala
- : -
Zire İ.K Zire İ.K
B.A.E LİG KUPASI
16:00
Al-Dhafra Al-Dhafra
- : -
Al-Nasr Al-Nasr
16:00
Bani Yas Bani Yas
- : -
Al-Wasl Al-Wasl
BAHREYN PREMİER LİGİ
17:45
Al Muharraq Al Muharraq
- : -
Al-Ahli Manama Al-Ahli Manama
17:45
East Riffa East Riffa
- : -
Al Hidd Al Hidd
20:20
Al Najma Al Najma
- : -
Al Budaiya Al Budaiya
BELARUS 1. LİGİ
13:00
Isloch Isloch
- : -
FK Slutsk FK Slutsk
15:00
Smorgon Smorgon
- : -
FK Vitebsk FK Vitebsk
17:00
Slavia Mozyr Slavia Mozyr
- : -
BATE BATE
BELARUS 2. LİGİ
13:00
NFK Krumkachy NFK Krumkachy
- : -
Belshina Bobruisk Belshina Bobruisk
15:00
Slonim 2017 Slonim 2017
- : -
Naftan Naftan
17:00
Arsenal Dzyarzhynsk Arsenal Dzyarzhynsk
- : -
FC Baranovichi FC Baranovichi
BELÇİKA 1. LİGİ
17:15
Union St.Gilloise Union St.Gilloise
- : -
RFC Seraing RFC Seraing
19:30
Zulte Waregem Zulte Waregem
- : -
Antwerp Antwerp
19:30
Oostende Oostende
- : -
Cercle Brugge Cercle Brugge
21:45
Standard Liege Standard Liege
- : -
Oud Heverlee Leuven Oud Heverlee Leuven
BELÇİKA 2. LİGİ
21:45
Excelsior Virton Excelsior Virton
- : -
Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
BOSNA HERSEK 1. LİGİ
15:00
Leotar Leotar
- : -
Borac Borac
18:00
Zeljeznicar Zeljeznicar
- : -
Tuzla City Tuzla City
18:00
Sloboda Tuzla Sloboda Tuzla
- : -
Radnik Bijeljina Radnik Bijeljina
BREZİLYA SERİE B
70'
CRB CRB
0 - 2
Guarani Guarani
03:30
Goias Goias
- : -
CSA CSA
03:30
Brasil de Pelotas Brasil de Pelotas
- : -
Vila Nova Vila Nova
22:00
Ponte Preta Ponte Preta
- : -
Nautico Nautico
22:30
Vasco da Gama Vasco da Gama
- : -
Coritiba Coritiba
BREZİLYA SERİE C
23:00
Ituano FC Ituano FC
- : -
Paysandu Paysandu
BULGARİSTAN 1. LİGİ
17:30
Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
- : -
Tsarko Selo Tsarko Selo
20:00
Lokomotiv 1929 Lokomotiv 1929
- : -
Levski Sofya Levski Sofya
CAF KONFEDERASYON KUPASI
15:00
Azam FC Azam FC
- : -
Pyramids FC Pyramids FC
16:00
URA FC URA FC
- : -
Al Masry Al Masry
16:00
Red Arrows Red Arrows
- : -
CD Primeiro de Agosto CD Primeiro de Agosto
16:00
Orapa United FC Orapa United FC
- : -
Cotonsport Cotonsport
18:30
US Ben Guerdene US Ben Guerdene
- : -
RS Berkane RS Berkane
19:00
Concorde Concorde
- : -
JS Saoura JS Saoura
20:00
Diambars Diambars
- : -
Enyimba Enyimba
21:00
FAR Rabat FAR Rabat
- : -
JS Kabylie JS Kabylie
CAF ŞAMPİYONLAR LİGİ
15:00
Tusker FC Tusker FC
- : -
Zamalek Zamalek
16:00
A.P. Rwandaise A.P. Rwandaise
- : -
ES Sahel ES Sahel
17:00
Sagrada Esperanca Sagrada Esperanca
- : -
Royal Leopards Royal Leopards
18:00
ASEC Mimosas ASEC Mimosas
- : -
CR Belouizdad CR Belouizdad
18:30
USGN USGN
- : -
Al Ahli Al Ahli
20:00
Stade Malien Stade Malien
- : -
Horoya AC Horoya AC
20:00
Al-Merreikh Al-Merreikh
- : -
Zanaco Zanaco
ÇEKYA 1. LİGİ
17:00
Banik Ostrava Banik Ostrava
- : -
Slovacko Slovacko
17:00
Jablonec Jablonec
- : -
Ceske Budejovice Ceske Budejovice
17:00
Mlada Boleslav Mlada Boleslav
- : -
Bohemians 1905 Bohemians 1905
20:00
Slavia Prag Slavia Prag
- : -
Slovan Liberec Slovan Liberec
ÇEKYA 2. LİGİ
16:30
Prostejov Prostejov
- : -
Vysocina Jihlava Vysocina Jihlava
16:30
Pribram Pribram
- : -
Opava Opava
ÇEKYA 3. LİGİ
11:15
Frydek-Mistek Frydek-Mistek
- : -
Zlin B Zlin B
11:15
Viktoria Otrokovice Viktoria Otrokovice
- : -
Vysocina Jihlava B Vysocina Jihlava B
11:15
Hlucin Hlucin
- : -
Slovan Rosice Slovan Rosice
11:15
SK Benesov SK Benesov
- : -
Banik Sokolov Banik Sokolov
11:15
FC Velke Mezirici FC Velke Mezirici
- : -
Unicov Unicov
11:15
Zbuzany Zbuzany
- : -
SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany
11:15
Loko Vltavin Loko Vltavin
- : -
Motorlet Prag Motorlet Prag
11:15
SK Rakovnik SK Rakovnik
- : -
Povltava FA Povltava FA
11:30
Prepere Prepere
- : -
Slovan Liberec B Slovan Liberec B
15:30
Sokol Zivanice Sokol Zivanice
- : -
Mlada Boleslav II Mlada Boleslav II
15:30
Uhersky Brod Uhersky Brod
- : -
FC Vratimov FC Vratimov
16:30
Jiskra Domazlice Jiskra Domazlice
- : -
Sokol Hostoun Sokol Hostoun
DANİMARKA 1. LİGİ
14:30
HB Koge HB Koge
- : -
Nykobing FC Nykobing FC
15:00
Jammerbugt FC Jammerbugt FC
- : -
Hvidovre Hvidovre
DANİMARKA 2. LİGİ
14:45
FA 2000 FA 2000
- : -
Hillerød Hillerød
15:00
Brabrand Brabrand
- : -
Thisted Thisted
16:00
Kolding IF Kolding IF
- : -
HIK (Hellerup) HIK (Hellerup)
EKVADOR PRİMERA
03:00
Emelec Emelec
- : -
Orense Orense
23:00
Guayaquil City FC Guayaquil City FC
- : -
Olmedo Olmedo
ENDONEZYA SÜPER LİGİ
11:15
Persela Lamongan Persela Lamongan
- : -
Madura United Madura United
11:15
Persita Tangerang Persita Tangerang
- : -
Persiraja Banda Aceh Persiraja Banda Aceh
14:15
Persipura Jayapura Persipura Jayapura
- : -
Persebaya Surabaya Persebaya Surabaya
16:45
Bhayangkara Surabaya Bhayangkara Surabaya
- : -
Persib Bandung Persib Bandung
ERMENİSTAN PREMİER LİGİ
14:00
FK Van FK Van
- : -
FC Urartu FC Urartu
ESTONYA 1. LİGİ
13:00
TJK Legion TJK Legion
- : -
Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka
13:00
Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik
- : -
Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
13:00
Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus
- : -
Nomme Kalju FC Nomme Kalju FC
16:00
JK Narva Trans JK Narva Trans
- : -
Flora Tallinn Flora Tallinn
16:00
Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik
- : -
Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia
19:00
Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka
- : -
JK Narva Trans JK Narva Trans
ESTONYA 2. LİGİ
ERT
Paide Linnameeskond U21 Paide Linnameeskond U21
0 - 0
FC Nomme United FC Nomme United
ERT
Tallinna FC Flora U21 Tallinna FC Flora U21
0 - 0
JK Pärnu JK Pärnu
ERT
JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev
0 - 0
Tartu JK Welco Tartu JK Welco
ERT
Tartu JK Tammeka U21 Tartu JK Tammeka U21
0 - 0
Tallinna FCI Levadia U21 Tallinna FCI Levadia U21
13:00
JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev
- : -
Tallinna FC Flora U21 Tallinna FC Flora U21
FAROE ADALARI 1. LİGİ
17:00
EB/Streymur EB/Streymur
- : -
TB Tvoroyri TB Tvoroyri
18:30
HB Torshavn HB Torshavn
- : -
B68 Toftir B68 Toftir
20:00
Klaksvik Klaksvik
- : -
B36 Torshavn B36 Torshavn
FAS PREMİER LİGİ
18:00
Rapide Oued Zem Rapide Oued Zem
- : -
MAS Fes MAS Fes
20:15
Difaa El Jadida Difaa El Jadida
- : -
Riadi Salmi Riadi Salmi
FİNLANDİYA KAKKONEN LİGİ
14:00
Vaajakoski Vaajakoski
- : -
Vasa IFK Vasa IFK
14:00
Narpes Kraft Narpes Kraft
- : -
JJK Jyvaskyla JJK Jyvaskyla
15:00
NJS NJS
- : -
FC Kiffen FC Kiffen
15:00
MyPa Myllykoski MyPa Myllykoski
- : -
PeKa PeKa
15:00
EPS EPS
- : -
KaaPo KaaPo
15:00
VJS VJS
- : -
SalPa SalPa
15:00
PIF PIF
- : -
FC Jazz FC Jazz
15:00
Mikkelin Kissat Mikkelin Kissat
- : -
Kapylan Pallo Kapylan Pallo
16:00
PK Keski-Uusimaa PK Keski-Uusimaa
- : -
JäPS JäPS
17:00
Grankulla IFK Grankulla IFK
- : -
Tampereen Pallo-Veikot Tampereen Pallo-Veikot
FİNLANDİYA KAKKOSEN KUPASI
16:00
Pepo Pepo
- : -
SJK Akatemia SJK Akatemia
FİNLANDİYA VEİKKAUSLİİGA
15:00
Ilves Ilves
- : -
Helsinki Helsinki
17:00
Oulu Oulu
- : -
Mariehamn Mariehamn
17:00
Haka Haka
- : -
Lahti Lahti
17:00
HIFK HIFK
- : -
SJK SJK
17:00
Inter Turku Inter Turku
- : -
KuPS KuPS
17:00
KTP KTP
- : -
Honka Honka
FİNLANDİYA YKKÖNEN LİGİ
15:00
Kokkolan Palloveikot Kokkolan Palloveikot
- : -
Musa Pori Musa Pori
15:00
Jaro Jaro
- : -
Rovaniemi Rovaniemi
16:00
Gnistan Gnistan
- : -
VPS Vaasa VPS Vaasa
18:00
Jippo Joensuu Jippo Joensuu
- : -
PK 35 PK 35
FRANSA LİGUE 1
18:00
Clermont Clermont
- : -
Lille Lille
22:00
Olympique Lyon Olympique Lyon
- : -
Monaco Monaco
FRANSA LİGUE 2
16:00
Toulouse Toulouse
- : -
Auxerre Auxerre
20:00
Pau FC Pau FC
- : -
Paris FC Paris FC
20:00
US Quevilly US Quevilly
- : -
Chamois Niortais Chamois Niortais
20:00
Rodez AF Rodez AF
- : -
Sochaux Sochaux
20:00
Valenciennes Valenciennes
- : -
USL Dunkerque USL Dunkerque
20:00
Caen Caen
- : -
Havre AC Havre AC
20:00
Dijon Dijon
- : -
Amiens SC Amiens SC
20:00
Bastia Bastia
- : -
Grenoble Grenoble
20:00
Nancy Nancy
- : -
Guingamp Guingamp
GALLER 2. LİGİ
16:30
Llanidloes Town Llanidloes Town
- : -
Llangefni Town Llangefni Town
16:30
Holyhead Hotspur Holyhead Hotspur
- : -
Llanrhaeadr Llanrhaeadr
GALLER KUPASI
14:45
Colwyn Bay Colwyn Bay
- : -
Cardiff Met University Cardiff Met University
16:00
Saltney Town Saltney Town
- : -
Aberystwyth Aberystwyth
16:30
Buckley Town Buckley Town
- : -
Taff's Well Taff's Well
16:30
Penybont Penybont
- : -
Caernarfon Town Caernarfon Town
16:30
Carmarthen Carmarthen
- : -
The New Saints The New Saints
16:30
Haverfordwest Haverfordwest
- : -
Bala Town Bala Town
16:30
Swansea University Swansea University
- : -
Guilsfield Guilsfield
GUATEMALA ULUSAL LİGİ
19:00
Santa Lucia FC Santa Lucia FC
- : -
Iztapa Iztapa
GÜNEY AFRİKA 1. LİGİ
-
Cape Town All Stars Cape Town All Stars
- 0
Richards Bay Richards Bay
-
Platinum City Rovers Platinum City Rovers
- 0
Jomo Cosmos Jomo Cosmos
-
Free State Stars Free State Stars
- 0
Univ. of Pretoria Univ. of Pretoria
-
Black Leopards Black Leopards
- 0
JDR Stars JDR Stars
GÜNEY AFRİKA PSL
16:30
Sekhukhune United Sekhukhune United
- : -
Cape Town City Cape Town City
18:00
SuperSport United SuperSport United
- : -
Baroka FC Baroka FC
18:30
Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs
- : -
Chippa United Chippa United
GÜNEY KIBRIS 1. LİGİ
17:00
AEK Larnaca AEK Larnaca
- : -
PAEEK PAEEK
19:00
Pafos FC Pafos FC
- : -
Olympiakos Nicosia Olympiakos Nicosia
GÜNEY KORE 2. LİGİ
10:00
Chungnam Asan Chungnam Asan
- : -
Daejeon Citizen Daejeon Citizen
12:30
Gyeongnam FC Gyeongnam FC
- : -
Ansan Greeners Ansan Greeners
GÜNEY KORE 3. LİGİ
09:00
Hwaseong FC Hwaseong FC
- : -
Yangju Citizen Yangju Citizen
GÜRCİSTAN 1. LİGİ
13:30
Shukura Kobuleti Shukura Kobuleti
- : -
Dinamo Batumi Dinamo Batumi
15:30
FC Telavi FC Telavi
- : -
Lokomotif Tiflis Lokomotif Tiflis
16:30
Saburtalo Saburtalo
- : -
Samgurali Tskhaltubo Samgurali Tskhaltubo
17:30
Dila Gori Dila Gori
- : -
Samtredia Samtredia
19:30
Dinamo Tiflis Dinamo Tiflis
- : -
Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
HIRVATİSTAN 1. LİGİ
16:00
HNK Gorica HNK Gorica
- : -
Istra 1961 Istra 1961
18:05
Rijeka Rijeka
- : -
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
HOLLANDA EREDİVİSİE LİGİ
17:30
Feyenoord Feyenoord
- : -
RKC Waalwijk RKC Waalwijk
19:45
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
- : -
Heracles Almelo Heracles Almelo
19:45
Heerenveen Heerenveen
- : -
Ajax Ajax
22:00
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
- : -
Cambuur Cambuur
22:00
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
- : -
PEC Zwolle PEC Zwolle
İNGİLTERE 1. LİGİ
17:00
Doncaster Rovers Doncaster Rovers
- : -
Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers
17:00
AFC Wimbledon AFC Wimbledon
- : -
Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday
17:00
Bolton Wanderers Bolton Wanderers
- : -
Wigan Athletic Wigan Athletic
17:00
Shrewsbury Town Shrewsbury Town
- : -
Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons
17:00
Oxford United Oxford United
- : -
Plymouth Argyle Plymouth Argyle
17:00
Gillingham Gillingham
- : -
Sunderland Sunderland
17:00
Cheltenham Town Cheltenham Town
- : -
Accrington Stanley Accrington Stanley
17:00
Cambridge United Cambridge United
- : -
Ipswich Town Ipswich Town
17:00
Lincoln City Lincoln City
- : -
Charlton Athletic Charlton Athletic
17:00
Rotherham United Rotherham United
- : -
Portsmouth Portsmouth
17:00
Fleetwood Town Fleetwood Town
- : -
Crewe Alexandra Crewe Alexandra
İNGİLTERE 2. LİGİ
17:00
Crawley Town Crawley Town
- : -
Sutton United Sutton United
17:00
Exeter City Exeter City
- : -
Newport County Newport County
17:00
Carlisle United Carlisle United
- : -
Tranmere Rovers Tranmere Rovers
17:00
Oldham Athletic Oldham Athletic
- : -
Stevenage Stevenage
17:00
Northampton Town Northampton Town
- : -
Mansfield Town Mansfield Town
17:00
Scunthorpe United Scunthorpe United
- : -
Forest Green Rovers Forest Green Rovers
17:00
Bradford City Bradford City
- : -
Bristol Rovers Bristol Rovers
17:00
Port Vale Port Vale
- : -
Barrow Barrow
17:00
Salford City Salford City
- : -
Hartlepool United Hartlepool United
17:00
Swindon Town Swindon Town
- : -
Rochdale Rochdale
17:00
Leyton Orient Leyton Orient
- : -
Walsall Walsall
17:00
Colchester United Colchester United
- : -
Harrogate Town Harrogate Town
İNGİLTERE FEDERASYON KUPASI
14:30
Bromsgrove Sporting Bromsgrove Sporting
- : -
Grimsby Town Grimsby Town
17:00
Marske United F.C. Marske United F.C.
- : -
Gateshead Gateshead
17:00
Corinthian Casuals Corinthian Casuals
- : -
St.Albans City St.Albans City
17:00
Kettering Town Kettering Town
- : -
Buxton Buxton
17:00
Yeovil Town Yeovil Town
- : -
Weymouth Weymouth
17:00
Hungerford Town Hungerford Town
- : -
Bromley Bromley
17:00
Curzon Ashton Curzon Ashton
- : -
Chesterfield Chesterfield
17:00
Southport Southport
- : -
Altrincham Altrincham
17:00
Marine Marine
- : -
Wrexham Wrexham
17:00
Bowers & Pitsea Bowers & Pitsea
- : -
Aldershot Town Aldershot Town
17:00
Dover Athletic Dover Athletic
- : -
Yate Town Yate Town
17:00
Boston United Boston United
- : -
Stratford Town Stratford Town
17:00
Barnet Barnet
- : -
Boreham Wood Boreham Wood
17:00
Tamworth Tamworth
- : -
Notts County Notts County
17:00
Dorking Wanderers Dorking Wanderers
- : -
Hayes&Yeading Utd. Hayes&Yeading Utd.
17:00
York City York City
- : -
Morpeth Town Morpeth Town
17:00
Horsham Horsham
- : -
Woking Woking
17:00
Brackley Town Brackley Town
- : -
Guiseley Guiseley
17:00
Eastleigh Eastleigh
- : -
Folkestone Invicta Folkestone Invicta
17:00
Bedfont Sports FC Bedfont Sports FC
- : -
Kidderminster Harriers Kidderminster Harriers
17:00
Torquay United Torquay United
- : -
Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville
17:00
Wealdstone Wealdstone
- : -
Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge
17:00
Southend United Southend United
- : -
Chertsey Town Chertsey Town
17:00
Pontefract Collieries Pontefract Collieries
- : -
FC Halifax Town FC Halifax Town
17:00
Ebbsfleet United Ebbsfleet United
- : -
Hampton & Richmond Hampton & Richmond
17:00
Stockport County Stockport County
- : -
Stamford Stamford
17:00
King's Lynn Town King's Lynn Town
- : -
Peterborough Sports Peterborough Sports
17:00
AFC Sudbury AFC Sudbury
- : -
Dartford Dartford
17:00
Hereford Hereford
- : -
Solihull Moors Solihull Moors
17:00
Maidenhead United Maidenhead United
- : -
Hastings United Hastings United
17:00
Banbury United Banbury United
- : -
Bath City Bath City
17:00
Harrow Borough Harrow Borough
- : -
Chelmsford Chelmsford
İNGİLTERE PREMİER LİGİ
14:30
Watford Watford
- : -
Liverpool Liverpool
17:00
Leicester City Leicester City
- : -
Manchester United Manchester United
17:00
Norwich City Norwich City
- : -
Brighton & Hove Albion Brighton & Hove Albion
17:00
Southampton Southampton
- : -
Leeds United Leeds United
17:00
Manchester City Manchester City
- : -
Burnley Burnley
17:00
Aston Villa Aston Villa
- : -
Wolverhampton Wolverhampton
19:30
Brentford Brentford
- : -
Chelsea Chelsea
İNGİLTERE ŞAMPİYONLUK LİGİ
14:30
Fulham Fulham
- : -
Queens Park Rangers Queens Park Rangers
17:00
Sheffield United Sheffield United
- : -
Stoke City Stoke City
17:00
Nottingham Forest Nottingham Forest
- : -
Blackpool Blackpool
17:00
Reading Reading
- : -
Barnsley Barnsley
17:00
Huddersfield Town Huddersfield Town
- : -
Hull City Hull City
17:00
Millwall Millwall
- : -
Luton Town Luton Town
17:00
Blackburn Rovers Blackburn Rovers
- : -
Coventry City Coventry City
17:00
Bristol City Bristol City
- : -
AFC Bournemouth AFC Bournemouth
17:00
Preston North End Preston North End
- : -
Derby County Derby County
17:00
Middlesbrough Middlesbrough
- : -
Peterborough United Peterborough United
İNGİLTERE VANARAMA ULUSAL LİGİ
ERT
Ebbsfleet United Ebbsfleet United
0 - 0
Maidstone United Maidstone United
ERT
Chester Chester
0 - 0
Guiseley Guiseley
17:00
Billericay Billericay
- : -
Slough Town Slough Town
ERT
Chorley Chorley
0 - 0
Kettering Town Kettering Town
ERT
Southport Southport
0 - 0
Alfreton Town Alfreton Town
17:00
A.F.C. Fylde A.F.C. Fylde
- : -
Gloucester City Gloucester City
17:00
A.F.C. Telford United A.F.C. Telford United
- : -
Farsley Celtic Farsley Celtic
17:00
Chorley Chorley
- : -
Darlington Darlington
ERT
Hereford Hereford
0 - 0
Blyth Spartans Blyth Spartans
ERT
Brackley Town Brackley Town
0 - 0
Spennymoor Town Spennymoor Town
ERT
Oxford City Oxford City
0 - 0
Dorking Wanderers Dorking Wanderers
ERT
Bath City Bath City
0 - 0
Hampton & Richmond Hampton & Richmond
ERT
Leamington Leamington
0 - 0
York City York City
ERT
Bradford PA Bradford PA
0 - 0
Gateshead Gateshead
ERT
Hungerford Town Hungerford Town
0 - 0
Hemel Hempstead Town Hemel Hempstead Town
ERT
Concord Rangers Concord Rangers
0 - 0
Dartford Dartford
ERT
Curzon Ashton Curzon Ashton
0 - 0
Kidderminster Harriers Kidderminster Harriers
ERT
Boston United Boston United
0 - 0
Darlington Darlington
17:00
Welling United Welling United
- : -
Braintree Town Braintree Town
ERT
Tonbridge Angels Tonbridge Angels
0 - 0
Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville
ERT
St.Albans City St.Albans City
0 - 0
Dulwich Hamlet Dulwich Hamlet
17:00
Eastbourne Borough Eastbourne Borough
- : -
Chippenham Town Chippenham Town
İSKOÇYA 1. LİGİ
17:00
Alloa Athletic Alloa Athletic
- : -
Peterhead Peterhead
17:00
Falkirk Falkirk
- : -
Airdrieonians Airdrieonians
17:00
Dumbarton Dumbarton
- : -
Queens Park Queens Park
17:00
East Fife East Fife
- : -
Cove Rangers Cove Rangers
17:00
Clyde Clyde
- : -
Montrose Montrose
İSKOÇYA 2. LİGİ
17:00
Stirling Albion Stirling Albion
- : -
Stranraer Stranraer
17:00
Cowdenbeath Cowdenbeath
- : -
Stenhousemuir Stenhousemuir
17:00
Forfar Athletic Forfar Athletic
- : -
Annan Athletic Annan Athletic
17:00
Albion Rovers Albion Rovers
- : -
Elgin City Elgin City
İSKOÇYA PREMİER LİGİ
17:00
Rangers FC Rangers FC
- : -
Hearts Hearts
17:00
Hibernian Hibernian
- : -
Dundee United Dundee United
17:00
St Johnstone St Johnstone
- : -
Livingston Livingston
17:00
Motherwell Motherwell
- : -
Celtic Celtic
17:00
Ross County Ross County
- : -
St Mirren St Mirren
20:00
Dundee Dundee
- : -
Aberdeen Aberdeen
İSKOÇYA ŞAMPİYONLUK LİGİ
17:00
Inverness Ct Inverness Ct
- : -
Greenock Morton Greenock Morton
17:00
Raith Rovers Raith Rovers
- : -
Arbroath Arbroath
17:00
Dunfermline Dunfermline
- : -
Kilmarnock Kilmarnock
17:00
Ayr United Ayr United
- : -
Queen of South Queen of South
İSPANYA LA LİGA
19:30
Levante Levante
- : -
Getafe Getafe
22:00
Real Sociedad Real Sociedad
- : -
Mallorca Mallorca
İSPANYA LA LİGA 2
17:00
Girona Girona
- : -
Huesca Huesca
17:00
Amorebieta Amorebieta
- : -
FC Cartagena FC Cartagena
19:15
Las Palmas Las Palmas
- : -
Tenerife Tenerife
21:30
Malaga Malaga
- : -
Real Zaragoza Real Zaragoza
22:00
Sporting Gijon Sporting Gijon
- : -
Alcorcón Alcorcón
İSRAİL 1. LİGİ
18:00
Hapoel Jerusalem Hapoel Jerusalem
- : -
Maccabi Haifa Maccabi Haifa
18:45
FC Ashdod FC Ashdod
- : -
Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin
19:00
Hapoel Haifa Hapoel Haifa
- : -
Hapoel Nof HaGalil Hapoel Nof HaGalil
20:30
Maccabi Netanya Maccabi Netanya
- : -
Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv
İSVEÇ 1. LİGİ
14:00
Umea Umea
- : -
Gefle Gefle
14:00
Lindome GIF Lindome GIF
- : -
Vanersborgs IF Vanersborgs IF
14:00
Torns Torns
- : -
Tvaakers IF Tvaakers IF
14:00
Sollentuna FK Sollentuna FK
- : -
Sylvia Sylvia
15:00
IFK Malmö IFK Malmö
- : -
Assyriska Turabdin IK Assyriska Turabdin IK
17:00
Hudiksvalls FF Hudiksvalls FF
- : -
Taby Taby
17:00
Sandvikens IF Sandvikens IF
- : -
IFK Haninge IFK Haninge
17:00
Lunds BK Lunds BK
- : -
Oskarshamns AIK Oskarshamns AIK
17:00
Atvidaberg Atvidaberg
- : -
Linköping City Linköping City
17:00
Utsiktens BK Utsiktens BK
- : -
Österlen FF Österlen FF
İSVEÇ 2. LİGİ
13:00
Vastra Frölunda Vastra Frölunda
- : -
Torslanda IK Torslanda IK
14:00
Höganas BK Höganas BK
- : -
Onsala Onsala
14:00
IFK Östersund IFK Östersund
- : -
Storfors AIK Storfors AIK
14:00
Savedalens Savedalens
- : -
Assyriska BK Assyriska BK
14:00
FC Gute FC Gute
- : -
Enskede IK Enskede IK
14:00
Frösö IF Frösö IF
- : -
Skelleftea Skelleftea
14:00
Husqvarna FF Husqvarna FF
- : -
Dalstorps Dalstorps
14:30
Ullareds Ullareds
- : -
Varbergs GIF Varbergs GIF
15:00
Grebbestads Grebbestads
- : -
Karlstad 2 Karlstad 2
15:00
Nordvarmland FF Nordvarmland FF
- : -
Tidaholm Tidaholm
15:00
Ahlafors IF Ahlafors IF
- : -
BK Forward BK Forward
15:00
Nyköpings Nyköpings
- : -
Tyresö Tyresö
15:00
Asarums IF Asarums IF
- : -
Sölvesborgs GoIF Sölvesborgs GoIF
15:00
Trosa Vagnharad SK Trosa Vagnharad SK
- : -
Eskilstuna City Eskilstuna City
15:00
FC Rosengard FC Rosengard
- : -
IFK Berga IFK Berga
15:00
Angered BK Angered BK
- : -
Stenungsunds IF Stenungsunds IF
15:00
IFK Osterakers FK IFK Osterakers FK
- : -
Sandvikens AIK FK Sandvikens AIK FK
15:00
Taftea IK Taftea IK
- : -
Sandviks Sandviks
15:00
Angelholms Angelholms
- : -
Vinbergs IF Vinbergs IF
15:00
Huddinge Huddinge
- : -
Motala AIF FK Motala AIF FK
15:00
Umea FC Akademi Umea FC Akademi
- : -
Notvikens IK Notvikens IK
15:00
BK Astrio BK Astrio
- : -
IK Tord IK Tord
15:00
Eslovs Eslovs
- : -
Karlshamn Karlshamn
16:00
Friska Viljor Friska Viljor
- : -
Bodens BK Bodens BK
16:00
Gamla Upsala Gamla Upsala
- : -
IFK Stocksund IFK Stocksund
16:00
Varmbols FC Varmbols FC
- : -
Rynninge Rynninge
16:00
Smedby AIS Smedby AIS
- : -
Arameisk Syrianska Arameisk Syrianska
16:00
Gottne Gottne
- : -
Ytterhogdals Ytterhogdals
16:00
Yxhults IK Yxhults IK
- : -
IK Oddevold IK Oddevold
16:00
Lidköpings Lidköpings
- : -
IFK Skövde IFK Skövde
16:00
Vanersborgs FK Vanersborgs FK
- : -
Kumla Kumla
16:00
Rappe Go IF Rappe Go IF
- : -
FBK Balkan FBK Balkan
17:00
Arlanda Arlanda
- : -
Kvarnsvedens IK Kvarnsvedens IK
17:30
Team TG FF Team TG FF
- : -
Bergnasets AIK Bergnasets AIK
İSVEÇ ALLSVENSKAN LİGİ
16:00
Degerfors Degerfors
- : -
Halmstad Halmstad
16:00
Östersund Östersund
- : -
Malmö Malmö
18:30
Sirius Sirius
- : -
Varbergs BoIS FC Varbergs BoIS FC
İSVEÇ SUPERETTAN LİGİ
14:00
Gais Gais
- : -
IFK Varnamo IFK Varnamo
16:00
AFC Eskilstuna AFC Eskilstuna
- : -
Vasteras SK Vasteras SK
İSVİÇRE CHALLENGE LİGİ
19:00
Yverdon Yverdon
- : -
Wil Wil
19:00
Kriens Kriens
- : -
Schaffhausen Schaffhausen
İSVİÇRE SÜPER LİGİ
19:00
Young Boys Young Boys
- : -
Luzern Luzern
21:30
Zurich Zurich
- : -
Lugano Lugano
İTALYA SERİE A LİGİ
16:00
Spezia Spezia
- : -
Salernitana Salernitana
19:00
Lazio Lazio
- : -
Inter Inter
21:45
Milan Milan
- : -
Hellas Verona Hellas Verona
İTALYA SERİE B LİGİ
15:00
Ascoli Ascoli
- : -
Lecce Lecce
15:00
Pordenone Pordenone
- : -
Ternana Ternana
15:00
Crotone Crotone
- : -
Pisa Pisa
15:00
Vicenza Virtus Vicenza Virtus
- : -
Reggina Reggina
17:15
Perugia Perugia
- : -
Brescia Brescia
17:15
Cosenza Cosenza
- : -
Frosinone Frosinone
19:30
Como Como
- : -
Alessandria Alessandria
İTALYA SERİE C LİGİ
15:00
Vis Pesaro Vis Pesaro
- : -
Cesena Cesena
15:30
Carrarese Carrarese
- : -
Pistoiese Pistoiese
15:30
Modena Modena
- : -
Viterbese Castrense Viterbese Castrense
15:30
Olbia Olbia
- : -
Imolese Imolese
15:30
Grosseto Grosseto
- : -
Reggiana Reggiana
15:30
Pontedera Pontedera
- : -
Lucchese Lucchese
18:30
Robur Siena Robur Siena
- : -
Virtus Entella Virtus Entella
18:30
Ancona-Matelica Ancona-Matelica
- : -
Montevarchi Montevarchi
18:30
Teramo Teramo
- : -
Gubbio Gubbio
18:30
Pescara Pescara
- : -
Fermana Fermana
İZLANDA KUPASI
18:00
Akranes Akranes
- : -
Vikingur R. Vikingur R.
JAPONYA J-1 LİGİ
08:00
Sagan Tosu Sagan Tosu
- : -
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
09:00
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
- : -
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
09:00
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
- : -
Gamba Osaka Gamba Osaka
10:00
Vissel Kobe Vissel Kobe
- : -
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
10:00
Yokohama FC Yokohama FC
- : -
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
13:00
Yokohama Marinos Yokohama Marinos
- : -
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
JAPONYA J-2 LİGİ
07:00
Blaublitz Akita Blaublitz Akita
- : -
Machida Zelvia Machida Zelvia
08:00
Sagamihara Sagamihara
- : -
Montedio Yamagata Montedio Yamagata
08:00
V Varen Nagasaki V Varen Nagasaki
- : -
Albirex Niigata Albirex Niigata
08:00
Giravanz Kitakyushu Giravanz Kitakyushu
- : -
Tokyo Verdy Tokyo Verdy
12:30
FC Ryukyu FC Ryukyu
- : -
Ehime FC Ehime FC
JAPONYA J-3 LİGİ
07:00
Azul Claro Numazu Azul Claro Numazu
- : -
Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
KARADAĞ 1. LİGİ
-
Iskra Danilovgrad Iskra Danilovgrad
- 0
FK Rudar Pljevlja FK Rudar Pljevlja
-
Sutjeska Sutjeska
- 0
Zeta Zeta
-
Petrovac Petrovac
- 0
FK Podgorica FK Podgorica
-
Decic Tuzi Decic Tuzi
- 0
Jezero Jezero
-
Mornar Bar Mornar Bar
- 0
Buducnost Podgorica Buducnost Podgorica
KATAR YILDIZLAR LİGİ
17:30
Al-Shamal Al-Shamal
- : -
Al Arabi Al Arabi
17:30
Al Sailiya Al Sailiya
- : -
Al-Wakra Al-Wakra
19:45
Katar SC Katar SC
- : -
Umm Salal Umm Salal
KAZAKİSTAN PREMİER LİGİ
12:00
FC Akzhayik FC Akzhayik
- : -
FC Turan FC Turan
14:00
Shakhtyor Karagandy Shakhtyor Karagandy
- : -
Caspiy Caspiy
16:00
Aktobe Lento Aktobe Lento
- : -
Kairat Almaty Kairat Almaty
16:00
Ordabasy Shymkent Ordabasy Shymkent
- : -
Atyrau Atyrau
KOSTA RİKA 2. LİGİ - APERTURA
69'
AD Aserri AD Aserri
0 - 0
Barrio Mexico Barrio Mexico
20:00
Puerto Golfito Puerto Golfito
- : -
Turrialba Turrialba
22:00
Marineros de Puntarenas Marineros de Puntarenas
- : -
AD Cofutpa AD Cofutpa
23:00
Municipal Liberia Municipal Liberia
- : -
Puntarenas FC Puntarenas FC
KOSTA RİKA PRİMERA - APERTURA
23:00
Jicaral Sercoba Jicaral Sercoba
- : -
AD San Carlos AD San Carlos
KUZEY İRLANDA 2. LİGİ
17:00
H&W Welders H&W Welders
- : -
Knockbreda FC Knockbreda FC
17:00
Annagh United F.C. Annagh United F.C.
- : -
Ballyclare Comrades Ballyclare Comrades
17:00
Dergview Dergview
- : -
Loughgall Loughgall
17:00
Dundela FC Dundela FC
- : -
Ballinamallard United Ballinamallard United
17:00
Institute Institute
- : -
Newry City AFC Newry City AFC
17:00
Ards Ards
- : -
Queens University Queens University
KUZEY İRLANDA PREMİER LİGİ
17:00
Cliftonville Cliftonville
- : -
Larne Larne
17:00
Carrick Rangers Carrick Rangers
- : -
Crusaders Crusaders
17:00
Portadown Portadown
- : -
Ballymena United Ballymena United
17:00
Warrenpoint Town Warrenpoint Town
- : -
Linfield Linfield
17:00
Glenavon Glenavon
- : -
Dungannon Swifts Dungannon Swifts
19:30
Glentoran Glentoran
- : -
Coleraine Coleraine
LETONYA 1. LİGİ
14:00
Auda Auda
- : -
Albatroz SC Albatroz SC
14:00
Dinamo Riga Dinamo Riga
- : -
JDFS Alberts JDFS Alberts
15:00
Smiltene Smiltene
- : -
Tukums 2000 Tukums 2000
16:00
Grobina Grobina
- : -
Rezekne Rezekne
LETONYA VİRSLİGA
14:00
Valmiera Valmiera
- : -
FK Liepaja FK Liepaja
16:00
Rigas FS Rigas FS
- : -
Spartaks Jurmala Spartaks Jurmala
LİTVANYA 1. LİGİ
14:00
Suduva-2 Suduva-2
- : -
FK Zalgiris-2 FK Zalgiris-2
14:00
FK Silas FK Silas
- : -
Atmosfera Atmosfera
15:00
BFA Vilnius BFA Vilnius
- : -
FK Riteriai-2 FK Riteriai-2
18:00
Siauliai Siauliai
- : -
Babrungas Babrungas
18:00
Neptunas Klaipeda Neptunas Klaipeda
- : -
FK Minija FK Minija
LİTVANYA A LYGA
13:00
FC Hegelmann Litauen FC Hegelmann Litauen
- : -
Kauno Zalgiris Kauno Zalgiris
15:00
Dziugas Telsiai Dziugas Telsiai
- : -
DFK Dainava DFK Dainava
LÜBNAN PREMİER LİGİ
-
Al-Hikma Al-Hikma
- 0
Al-Ahed Al-Ahed
MACARİSTAN 1. LİGİ
15:45
Gyirmot Gyirmot
- : -
Paksi FC Paksi FC
18:00
Ferencvaros Ferencvaros
- : -
Zalaegerszeg Zalaegerszeg
20:30
MOL Fehervar FC MOL Fehervar FC
- : -
Budapeşte Honved Budapeşte Honved
MAKEDONYA 1. LİGİ
-
Renova Renova
- 0
Pelister Pelister
-
Struga Trim-Lum Struga Trim-Lum
- 0
Borec Borec
-
FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip
- 0
Makedonija GP Makedonija GP
-
Tikves Tikves
- 0
FC Shkupi FC Shkupi
-
Akademija Pandev Akademija Pandev
- 0
Shkendija Shkendija
MALTA 1. LİGİ
16:00
Balzan Youths Balzan Youths
- : -
Floriana Floriana
18:00
Hamrun Spartans Hamrun Spartans
- : -
Gzira United Gzira United
20:00
Birkirkara Birkirkara
- : -
Gudja United Gudja United
MEKSİKA 2. LİGİ
05:05
Dorados Dorados
- : -
Raya2 Expansion Raya2 Expansion
MEKSİKA PREMİER LİG - APERTURA
03:00
Necaxa Necaxa
- : -
Puebla Puebla
05:00
Mazatlan FC Mazatlan FC
- : -
Atlas Atlas
MOLDOVA 1. LİGİ
15:00
Floresti Floresti
- : -
CSF Balti CSF Balti
18:00
FC Sheriff FC Sheriff
- : -
Sfintul Gheorghe Sfintul Gheorghe
NON LİG PREMİER
17:00
Warrington Town Warrington Town
- : -
Whitby Whitby
ERT
Tamworth Tamworth
0 - 0
Stratford Town Stratford Town
17:00
United Of Manchester United Of Manchester
- : -
Grantham Town Grantham Town
17:00
Basford United Basford United
- : -
Hyde United Hyde United
ERT
Peterborough Sports Peterborough Sports
0 - 0
Hednesford Town Hednesford Town
17:00
Nuneaton Borough Nuneaton Borough
- : -
Lowestoft Town Lowestoft Town
17:00
Leiston Leiston
- : -
Barwell Barwell
17:00
Chesham United Chesham United
- : -
Dorchester Town Dorchester Town
17:00
Taunton Town Taunton Town
- : -
Beaconsfield SYCOB Beaconsfield SYCOB
17:00
Poole Town Poole Town
- : -
Hendon Hendon
17:00
Ashton United Ashton United
- : -
Nantwich Town Nantwich Town
17:00
Matlock Town Matlock Town
- : -
South Shields South Shields
17:00
Buxton Buxton
- : -
Hyde United Hyde United
17:00
Harrow Borough Harrow Borough
- : -
Gosport Borough Gosport Borough
ERT
Morpeth Town Morpeth Town
0 - 0
Basford United Basford United
17:00
Stafford Rangers Stafford Rangers
- : -
Gainsborough Trinity Gainsborough Trinity
17:00
Biggleswade Town Biggleswade Town
- : -
Rushall Olympic Rushall Olympic
17:00
Walton Casuals Walton Casuals
- : -
Swindon Super Marine Swindon Super Marine
17:00
Tiverton Tiverton
- : -
Wimborne Town Wimborne Town
17:00
Farnborough Town Farnborough Town
- : -
Kings Langley Kings Langley
17:00
Royston Town Royston Town
- : -
Stourbridge Stourbridge
17:00
Redditch United Redditch United
- : -
Banbury United Banbury United
17:00
Hitchin Town Hitchin Town
- : -
Needham Market Needham Market
17:00
AFC Rushden & Diamonds AFC Rushden & Diamonds
- : -
Alvechurch Alvechurch
17:00
Radcliffe Borough Radcliffe Borough
- : -
Lancaster City Lancaster City
17:00
Atherton Collieries Atherton Collieries
- : -
Mickleover Sports Mickleover Sports
17:00
Hayes&Yeading Utd. Hayes&Yeading Utd.
- : -
Truro City Truro City
17:00
Hartley Wintney F.C. Hartley Wintney F.C.
- : -
Yate Town Yate Town
17:00
Metropolitan Police Metropolitan Police
- : -
Merthyr Town Merthyr Town
17:00
Weston Super Mare Weston Super Mare
- : -
Salisbury City Salisbury City
17:00
Bromsgrove Sporting Bromsgrove Sporting
- : -
Coalville Town Coalville Town
17:00
Stalybridge Celtic Stalybridge Celtic
- : -
Bamber Bridge Bamber Bridge
17:00
Scarborough Scarborough
- : -
Witton Albion Witton Albion
NORVEÇ 1. LİGİ
16:00
Bryne Bryne
- : -
Fredrikstad Fredrikstad
16:00
Asane Asane
- : -
Ull Kisa Ull Kisa
16:00
Strommen Strommen
- : -
Sandnes Sandnes
16:00
Stjordals Blink Stjordals Blink
- : -
Start Start
16:00
Jerv Jerv
- : -
Ranheim Ranheim
16:00
Ham Kam Ham Kam
- : -
KFUM KFUM
16:00
Grorud Grorud
- : -
Raufoss Raufoss
NORVEÇ 2. LİGİ
15:00
Floro Floro
- : -
Brattvag Brattvag
15:30
Sotra Sotra
- : -
Egersunds Egersunds
16:00
Kongsvinger Kongsvinger
- : -
Kvik Halden Kvik Halden
16:00
Kjelsas Kjelsas
- : -
Vard Haugesund Vard Haugesund
16:15
Notodden Notodden
- : -
Oygarden FK Oygarden FK
16:30
Nardo Nardo
- : -
Skeid Skeid
17:00
Asker Asker
- : -
Moss Moss
17:00
Floya Floya
- : -
Baerum Baerum
17:00
Eidsvold TF Eidsvold TF
- : -
Tromsdalen Tromsdalen
NORVEÇ ELİTESERİEN
19:00
Molde Molde
- : -
Tromso Tromso
19:00
Lillestrom Lillestrom
- : -
Kristiansund BK Kristiansund BK
ÖZBEKİSTAN PREMİER LİGİ
14:15
Pakhtakor Pakhtakor
- : -
Qizilqum Zarafshon Qizilqum Zarafshon
15:00
Turon Turon
- : -
Termez Surkhon Termez Surkhon
16:30
Sogdiyona Jizzax Sogdiyona Jizzax
- : -
Kuruvchi Kokand 1912 Kuruvchi Kokand 1912
PERU PRİMERA - CLAUSURA
19:00
Alianza Atletico Alianza Atletico
- : -
Academia Cantolao Academia Cantolao
21:15
Universidad Tecnica Cajamarca Universidad Tecnica Cajamarca
- : -
Sport Boys Sport Boys
23:30
Carlos Mannucci Carlos Mannucci
- : -
Alianza Lima Alianza Lima
POLONYA 1. LİGİ
13:40
Resovia Rzeszow Resovia Rzeszow
- : -
Chrobry Glogow Chrobry Glogow
16:00
GKS Jastrzebie GKS Jastrzebie
- : -
Gornik Polkowice Gornik Polkowice
19:00
Miedz Legnica Miedz Legnica
- : -
Zaglebie Sosnowiec Zaglebie Sosnowiec
19:00
Podbeskidzie Bielsko-Biala Podbeskidzie Bielsko-Biala
- : -
Sandecja Nowy Sacz Sandecja Nowy Sacz
21:30
SKRA Czestochowa SKRA Czestochowa
- : -
GKS Katowice GKS Katowice
POLONYA 2. LİGİ
14:00
Lech Poznan II Lech Poznan II
- : -
Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice
15:00
Garbarnia Krakow Garbarnia Krakow
- : -
Pogon Grodzisk Mazowiecki Pogon Grodzisk Mazowiecki
16:00
GKS Belchatow GKS Belchatow
- : -
KKS 1925 Kalisz KKS 1925 Kalisz
16:00
Hutnik Krakow Hutnik Krakow
- : -
Stal Rzeszow Stal Rzeszow
16:00
Pogon Siedlce Pogon Siedlce
- : -
Sokol Ostroda Sokol Ostroda
18:15
Ruch Chorzow Ruch Chorzow
- : -
Wisla Pulawy Wisla Pulawy
19:00
Motor Lublin Motor Lublin
- : -
Wigry Suwalki Wigry Suwalki
POLONYA EKSTRAKLASA
13:30
Gornik Leczna Gornik Leczna
- : -
Piast Gliwice Piast Gliwice
16:00
BB Termalica Nieciecza BB Termalica Nieciecza
- : -
Lechia Gdansk Lechia Gdansk
18:30
Gornik Zabrze Gornik Zabrze
- : -
Wisla Krakow Wisla Krakow
21:00
Slask Wroclaw Slask Wroclaw
- : -
Rakow Czestochowa Rakow Czestochowa
PORTEKİZ KUPASI
13:00
F.C. Oliveira do Hospital F.C. Oliveira do Hospital
- : -
Vitoria Guimaraes Vitoria Guimaraes
17:00
Espinho Espinho
- : -
Caldas Caldas
17:00
Leixoes Leixoes
- : -
Vilaverdense Vilaverdense
17:00
Valadares Gaia Valadares Gaia
- : -
Casa Pia Casa Pia
17:00
Camacha Camacha
- : -
Tondela Tondela
17:00
Oriental Dragon Oriental Dragon
- : -
Moreirense Moreirense
17:00
Berço Sc Berço Sc
- : -
Belenenses Belenenses
18:00
Uniao Leiria Uniao Leiria
- : -
Santa Clara Santa Clara
20:00
Louletano Louletano
- : -
Estrela da Amadora Estrela da Amadora
22:15
Trofense Trofense
- : -
Benfica Benfica
PRİMERA DİVİSİON RFEF
18:00
Castellon Castellon
- : -
Gimnastic Tarragona Gimnastic Tarragona
18:00
SD Logrones SD Logrones
- : -
Zamora Zamora
18:00
Linares Deportivo Linares Deportivo
- : -
Algeciras Algeciras
18:00
Cultural Leonesa Cultural Leonesa
- : -
Extremadura UD Extremadura UD
20:00
Real Betis B Real Betis B
- : -
Villarreal B Villarreal B
20:00
Deportivo La Coruna Deportivo La Coruna
- : -
San Sebastian Reyes San Sebastian Reyes
22:00
Real Madrid B (Castilla) Real Madrid B (Castilla)
- : -
Barcelona B Barcelona B
ROMANYA LİGA 1
17:30
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
- : -
FC Voluntari FC Voluntari
20:30
FCSB FCSB
- : -
CS Mioveni CS Mioveni
RUSYA PREMİER LİGİ
14:00
Arsenal Tula Arsenal Tula
- : -
Zenit Zenit
16:30
Rubin Kazan Rubin Kazan
- : -
Lokomotiv Moskova Lokomotiv Moskova
19:00
Spartak Moskova Spartak Moskova
- : -
Dinamo Moskova Dinamo Moskova
19:00
PFC Sochi PFC Sochi
- : -
Rostov Rostov
SAN MARİNO 1. LİGİ
-
SS Pennarossa SS Pennarossa
- 0
Juvenes/Dogana Juvenes/Dogana
-
SP Libertas SP Libertas
- 0
San Giovanni San Giovanni
-
SS Virtus SS Virtus
- 0
Domagnano Domagnano
-
Cosmos Cosmos
- 0
Faetano Faetano
SIRBİSTAN SÜPER LİGİ
16:55
Kolubara Kolubara
- : -
Kızıl Yıldız Kızıl Yıldız
19:00
Cukaricki Cukaricki
- : -
Vojvodina Vojvodina
SLOVAKYA 2. LİGİ
15:30
MSK Namestovo MSK Namestovo
- : -
Komarno Komarno
15:30
Dukla Banska Bystrica Dukla Banska Bystrica
- : -
Slovan Bratislava II Slovan Bratislava II
15:30
Puchov Puchov
- : -
FC Petrzalka FC Petrzalka
15:30
FK Kosice FK Kosice
- : -
Dubnica Dubnica
19:00
MFK Skalica MFK Skalica
- : -
Partizan Bardejov Partizan Bardejov
SLOVAKYA SÜPER LİGİ
17:00
Zilina Zilina
- : -
Dunajska Streda Dunajska Streda
19:00
Zlate Moravce Zlate Moravce
- : -
SKF Sered SKF Sered
19:00
Senica Senica
- : -
Zemplin Michalovce Zemplin Michalovce
19:00
FK Pohronie FK Pohronie
- : -
Ruzomberok Ruzomberok
SLOVENYA 1. LİGİ
18:00
Mura Mura
- : -
Aluminij Aluminij
21:15
Maribor Maribor
- : -
NK Radomlje NK Radomlje
SLOVENYA 2. LİGİ
16:00
NK Krsko NK Krsko
- : -
ND Beltinci ND Beltinci
16:00
Primorje Primorje
- : -
Fuzinar Fuzinar
16:00
Rudar Velenje Rudar Velenje
- : -
NK Brezice 1919 NK Brezice 1919
16:00
NK Roltek Dob NK Roltek Dob
- : -
Gorica Gorica
16:00
Jadran Dekani Jadran Dekani
- : -
Rogaska Rogaska
SUUDİ ARABİSTAN PREMİER LİGİ
18:00
Al Baten Al Baten
- : -
Al Shabab Al Shabab
18:05
Al-Fayha Al-Fayha
- : -
Al-Raed Al-Raed
18:20
Al Taee Al Taee
- : -
Abha Abha
20:10
Al Ahli SC Al Ahli SC
- : -
Al Ettifaq Al Ettifaq
SÜPER LİG
13:30
GZT Giresunspor GZT Giresunspor
- : -
Çaykur Rizespor Çaykur Rizespor
16:00
Demir Grup Sivasspor Demir Grup Sivasspor
- : -
Fraport TAV Antalyaspor Fraport TAV Antalyaspor
19:00
Adana Demirspor Adana Demirspor
- : -
Öznur Kablo Yeni Malatyaspor Öznur Kablo Yeni Malatyaspor
ŞİLİ PRİMERA B LİGİ
21:00
Cobreloa Cobreloa
- : -
Copiapó Copiapó
ŞİLİ PRİMERA LİGİ
90'
Univ. de Chile Univ. de Chile
0 - 1
Audax Italiano Audax Italiano
03:00
Deportivo Nublense Deportivo Nublense
- : -
Unión La Calera Unión La Calera
17:00
Cobresal Cobresal
- : -
Universidad Catolica Universidad Catolica
21:00
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
- : -
Everton De Vina Everton De Vina
23:30
Union Espanola Union Espanola
- : -
Curico Unido Curico Unido
TACİKİSTAN 1. LİGİ
-
CSKA Pomir Dushanbe CSKA Pomir Dushanbe
- 0
Kuktosh Kuktosh
-
FK Eskhata FK Eskhata
- 0
Istiqlol Dushanbe Istiqlol Dushanbe
TAYLAND PREMİER LİGİ
13:30
Samut Prakan City Samut Prakan City
- : -
Port FC Port FC
14:00
Suphanburi Suphanburi
- : -
BG Pathum United BG Pathum United
14:00
Khon Kaen United Khon Kaen United
- : -
Nongbua Pitchaya Nongbua Pitchaya
15:00
Chiangmai FC Chiangmai FC
- : -
Prachuap FC Prachuap FC
TFF 1. LİG
13:30
Royal Hastanesi Bandırmaspor Royal Hastanesi Bandırmaspor
- : -
MKE Ankaragücü MKE Ankaragücü
13:30
Bereket Sigorta Ümraniyespor Bereket Sigorta Ümraniyespor
- : -
Eyüpspor Eyüpspor
16:00
Altaş Denizlispor Altaş Denizlispor
- : -
Balıkesirspor Balıkesirspor
19:00
Menemenspor Menemenspor
- : -
Yılport Samsunspor Yılport Samsunspor
TFF 2. LİG
İPT
Şanlıurfaspor Şanlıurfaspor
0 - 0
GMG Kastamonuspor GMG Kastamonuspor
14:00
Ankara Demirspor Ankara Demirspor
- : -
Karatay Termal 1922 Konyaspor Karatay Termal 1922 Konyaspor
14:00
Etimesgut Belediyespor Etimesgut Belediyespor
- : -
Sarıyer Sarıyer
14:00
Pendikspor Pendikspor
- : -
Akhisarspor Akhisarspor
TUNUS 1. LİGİ
16:00
Esperance Zarzis Esperance Zarzis
- : -
Olympique de Beja Olympique de Beja
17:00
Club Africain Club Africain
- : -
Rejiche Rejiche
UKRAYNA 2. LİGİ
13:15
Podillya-Khmelintskyi Podillya-Khmelintskyi
- : -
Prykarpattya Prykarpattya
15:30
Kryvbas Kryvyi Rih Kryvbas Kryvyi Rih
- : -
Avanhard Kramatorsk Avanhard Kramatorsk
UKRAYNA PREMİER LİGİ
14:00
FC Mariupol FC Mariupol
- : -
Metalist 1925 Kharkiv Metalist 1925 Kharkiv
17:00
FC Lviv FC Lviv
- : -
Dinamo Kiev Dinamo Kiev
19:30
SK Dnipro-1 SK Dnipro-1
- : -
Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
UMMAN LİGİ
-
Nizwa Nizwa
- 0
Al Nasr Al Nasr
-
Saham Saham
- 0
Al Seeb Al Seeb
-
Al Nahda Al Nahda
- 0
Al Musannah SC Al Musannah SC
-
Sohar Sohar
- 0
Al Suwaiq Al Suwaiq
URUGUAY PRİMERA - CLAUSURA
16:30
Atl. River Plate Atl. River Plate
- : -
Sud America Sud America
18:45
Montevideo City Montevideo City
- : -
Rentistas Rentistas
21:00
Liverpool Montevideo Liverpool Montevideo
- : -
Plaza Colonia Plaza Colonia
ÜRDÜN 1. LİGİ
18:00
Al-Wihdat Al-Wihdat
- : -
Al-Jazeera Al-Jazeera
20:30
Shabab Al Ordon Shabab Al Ordon
- : -
Aqaba Aqaba
20:30
FC Ma'an FC Ma'an
- : -
Al-Ramtha Al-Ramtha
VENEZUELA PRİMERA LİGİ
58'
UCV UCV
1 - 1
Metropolitanos FC Metropolitanos FC
03:30
Deportivo Tachira Deportivo Tachira
- : -
Zamora FC Zamora FC
23:00
Aragua FC Aragua FC
- : -
Yaracuyanos Yaracuyanos
YUNANİSTAN SÜPER LİGİ 1
18:15
Apollon Smyrni Apollon Smyrni
- : -
Asteras Tripolis Asteras Tripolis
20:30
Panathinaikos Panathinaikos
- : -
Ionikos Ionikos
# TAKIMLAR O AV P
1 Fenerbahçe 8 6 19
2 Trabzonspor 8 8 18
3 Beşiktaş 9 7 17
4 Atakaş Hatayspor 8 10 16
5 Altay 8 2 15
6 İttifak Holding Konyaspor 8 4 14
7 VavaCars Fatih Karagümrük 8 3 14
8 Galatasaray 8 1 14
9 Aytemiz Alanyaspor 8 -3 14
10 Adana Demirspor 8 2 12
11 Yukatel Kayserispor 8 1 11
12 Gaziantep FK 8 -1 11
13 Demir Grup Sivasspor 8 2 9
14 Medipol Başakşehir 9 -1 9
15 Fraport TAV Antalyaspor 8 -4 8
16 Kasımpaşa 8 -4 6
17 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor 8 -9 6
18 Göztepe 8 -5 5
19 GZT Giresunspor 8 -6 5
20 Çaykur Rizespor 8 -13 1
# TAKIMLAR O AV P
1 Bereket Sigorta Ümraniyespor 8 14 20
2 MKE Ankaragücü 8 11 18
3 Eyüpspor 8 4 16
4 Royal Hastanesi Bandırmaspor 8 6 15
5 BB Erzurumspor 8 1 15
6 Tuzlaspor 7 5 14
7 Kocaelispor 7 0 13
8 Yılport Samsunspor 7 1 11
9 Gençlerbirliği 8 -3 11
10 Altınordu 8 -4 10
11 Manisa FK 8 -2 9
12 Beypiliç Boluspor 7 1 8
13 Menemenspor 8 -6 8
14 İstanbulspor 7 -1 7
15 Altaş Denizlispor 8 -4 7
16 Adanaspor 8 -6 6
17 Balıkesirspor 7 -6 6
18 Bursaspor 7 -5 5
19 Ankara Keçiörengücü 7 -6 4
# TAKIMLAR O AV P
1 Pendikspor 6 5 15
2 Pazarspor 7 3 13
3 Amed Sportif Faaliyetler 7 3 13
4 Isparta 32 Spor 6 3 11
5 Bucaspor 1928 7 1 10
6 Zonguldak Kömürspor 7 2 10
7 Kırşehir Belediyespor 6 2 10
8 Nazilli Belediyespor 6 2 10
9 Şanlıurfaspor 6 1 9
10 Karatay Termal 1922 Konyaspor 7 2 9
11 Tarsus İdman Yurdu 6 0 8
12 Uşakspor A.Ş. 6 -5 7
13 Akhisarspor 6 -2 7
14 Kırklarelispor 6 -2 6
15 Anagold 24Erzincanspor 6 -3 5
16 Eskişehirspor 6 -7 4
17 Ankara Demirspor 6 -3 4
18 TECO Karacabey Belediyespor 5 -2 4
19 GMG Kastamonuspor 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Sivas Belediyespor 7 13 17
2 Hekimoğlu Trabzon 7 11 17
3 Silahtaroğlu Vanspor FK 7 8 17
4 Bodrumspor 7 11 15
5 Ankaraspor 7 11 14
6 An Zentrum Bayburt Özel İdarespor 7 3 14
7 Sakaryaspor 7 6 13
8 Çorum FK 7 5 12
9 İnegölspor 7 2 11
10 Somaspor 7 1 11
11 Afjet Afyonspor 7 2 10
12 Sarıyer 7 0 10
13 Etimesgut Belediyespor 7 -1 10
14 Serik Belediyespor 7 -4 9
15 Diyarbekirspor 7 -5 4
16 Niğde Anadolu FK 7 -14 4
17 Adıyaman FK 7 -8 3
18 Turgutluspor 7 -8 2
19 Ergene Velimeşespor 7 -16 1
20 Kahramanmaraşspor 7 -17 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Paris St Germain 2 2 4
2 Club Brugge 2 1 4
3 Manchester City 2 1 3
4 RB Leipzig 2 -4 0