Şahintepe'de Saniyeler Konuştu -

6 Ağustos 2022 - 21:55

Şahintepe’de Saniyeler Konuştu

AVIS 2022 Türkiye Tırmanma Şampiyonası’nın 3. ayağı olan Şahintepe Tırmanma Yarışı, 02-03 Temmuz tarihlerinde Bursa Otomobil Sporları Kulübü (BOSSEK) tarafından ICRYPEX ve Gemlik Belediyesi katkılarıyla organize edildi. 4 ayrı kategoride 40 sporcunun mücadele ettiği organizasyonda dereceye giren sporcular, ödüllerini Kumla İskelesi’nde düzenlenen törenle aldı.

Şahintepe’de Saniyeler Konuştu
Son Güncelleme :

05 Temmuz 2022 - 21:03

EventNews

AVIS 2022 Türkiye Tırmanma Şampiyonası’nın 3. ayağı olan Şahintepe Tırmanma Yarışı, 02-03 Temmuz tarihlerinde Bursa Otomobil Sporları Kulübü (BOSSEK) tarafından ICRYPEX ve Gemlik Belediyesi katkılarıyla organize edildi. 4 ayrı kategoride 40 sporcunun mücadele ettiği organizasyonda dereceye giren sporcular, ödüllerini Kumla İskelesi’nde düzenlenen törenle aldı.

7.20 km. uzunluğundaki parkurda 3 çıkış üzerinden koşulan yarışta, Kategori 1’de Bursalı sporcu Çağlayan Çelik Toksport WRT adına Renault Clio Rally 5 ile birinciliği elde ederken, ikinciliği Opel Corsa GSI ile Ülkü Motorsport adına yarışan İlker Aktaş ve üçüncülüğü de Ford Fiesta R1 ile Sevcan Sağıroğlu kazandı. Kategori 2’de Ford Fiesta Rally4 ile yarışan Castrol Ford Team Türkiye pilotu Burak Başlık zafere ulaşırken, aynı takımdan Ford Fiesta R2 ile Taner Oruç ikinciliği ve Ülkü Motorsport takımından Ford Fiesta R2T ile Cem Yudulmaz da üçüncülüğü elde eden sporcular oldular.

Kategori 3’te GP Garage My Team’den Murat Soyçopur Renault Clio R3 ile en hızlı isim olurken, Opel Corsa OPC ile Neo Motorsport’tan Ahmet Keskin ikinci ve Renault Sport Clio ile Sena Teknik adına yarışan Refik Bozkurt de üçüncü olarak podyuma çıktılar. Kategori 4’de ise Sena Teknik adına Skoda Fabia R5 ile İsmet Toktaş ilk sırayı elde ederken, aynı zamanda 04:14,72’lik zamanıyla ile en hızlı çıkış ödülünü de kazanan isim oldu. Mitsubishi Lancer EVO IX ile mücadele eden GP Garage My Team pilotu Selim Bacıoğlu ikinciliği kazanırken, aynı takımdan Sinan Soylu da yine Mitsubishi Lancer EVO IX ile üçüncülüğün sahibi oldu. Yarışın takımlar birinciliğini ise 4 sporcuyla mücadele eden GP Garage My Team kazandı.

AVIS 2022 Türkiye Tırmanma Şampiyonası’nın dördüncü yarışı, 13-14 Ağustos tarihlerinde Frigya Spor Kulübü (FSK) tarafından organize edilecek.

FİKSTÜR - 05 Ağustos 2022 Cuma

Tümünü Gör

21:00

İstanbulsporvsTrabzonspor

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
# TAKIMLAR O AV P
1 Trabzonspor 1 2 3
2 Adana Demirspor 0 0 0
3 Alanyaspor 0 0 0
4 arabam.com Konyaspor 0 0 0
5 Atakaş Hatayspor 0 0 0
6 Beşiktaş 0 0 0
7 Demir Grup Sivasspor 0 0 0
8 Fenerbahçe 0 0 0
9 Fraport TAV Antalyaspor 0 0 0
10 Galatasaray 0 0 0
11 Gaziantep FK 0 0 0
12 Giresunspor 0 0 0
13 HangiKredi Ümraniyespor 0 0 0
14 Kasımpaşa 0 0 0
15 Medipol Başakşehir 0 0 0
16 MKE Ankaragücü 0 0 0
17 VavaCars Fatih Karagümrük 0 0 0
18 Yukatel Kayserispor 0 0 0
19 İstanbulspor 1 -2 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Adanaspor 0 0 0
2 Altay 0 0 0
3 Altınordu 0 0 0
4 Ankara Keçiörengücü 0 0 0
5 Bayçimento Bandırmaspor 0 0 0
6 Erzurumspor FK 0 0 0
7 Bodrumspor 0 0 0
8 Boluspor 0 0 0
9 Çaykur Rizespor 0 0 0
10 Altaş Denizlispor 0 0 0
11 Eyüpspor 0 0 0
12 Gençlerbirliği 0 0 0
13 Göztepe 0 0 0
14 Manisa FK 0 0 0
15 Pendikspor Futbol 0 0 0
16 Sakaryaspor 0 0 0
17 Tuzlaspor 0 0 0
18 Yeni Malatyaspor 0 0 0
19 Yılport Samsunspor 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Afjet Afyonspor 0 0 0
2 Amed Sportif Faaliyetler 0 0 0
3 Anagold 24Erzincanspor 0 0 0
4 Ankaraspor 0 0 0
5 Arnavutköy Bld. Gençlikspor 0 0 0
6 Batman Petrolspor 0 0 0
7 Bayburt Özel İdarespor 0 0 0
8 Bitexen Düzcespor 0 0 0
9 Bursaspor 0 0 0
10 Çorum FK 0 0 0
11 Esenler Erokspor 0 0 0
12 Eşin Group Nazilli Belediyespor 0 0 0
13 İnegölspor 0 0 0
14 Isparta 32 Spor 0 0 0
15 Menemenspor 0 0 0
16 Şanlıurfaspor 0 0 0
17 Sivas Belediyespor 0 0 0
18 Somaspor 0 0 0
19 Tarsus İdman Yurdu 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 1461 Trabzon FK 0 0 0
2 Adıyaman FK 0 0 0
3 Ankara Demirspor 0 0 0
4 Balıkesirspor 0 0 0
5 Bucaspor 1928 0 0 0
6 CriptoSwaps Zonguldak Kömürspor 0 0 0
7 Diyarbekirspor 0 0 0
8 Etimesgut Belediyespor 0 0 0
9 Fethiyespor 0 0 0
10 GMG Kastamonuspor 0 0 0
11 İskenderunspor A.Ş. 0 0 0
12 Karacabey Belediyespor 0 0 0
13 Kırşehir Belediyespor 0 0 0
14 Kocaelispor 0 0 0
15 Pazarspor 0 0 0
16 Sarıyer 0 0 0
17 Serik Belediyespor 0 0 0
18 Silahtaroğlu Vanspor FK 0 0 0
19 Uşakspor A.Ş. 0 0 0
20 Weecoins Kırklarelispor 0 0 0
Görüşme Başlat
EventNews.Online
Türkiye'nin ilk ve tek online Etkinlik Endüstrisi haber platformu EventNews.Online'a hoşgeldiniz!

Haber Merkezi
[email protected]

Reklam Servisi
[email protected]